V FINAŁ SLS – 5-lecie KS SASKA WARSZAWA – zakończenie sezonu 2021/2022

2022-06-26 | Aktualności, Mistrzostwa Klubu

W czwartek 23 czerwca 2022 r. odbyła się Gala z okazji 5 LAT Klubu Sportowego SASKA Warszawa, w której wzięli udział zaproszeni goście:
Pan Jarosław Miałkowski – Prezes Mazowiecko Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej
Pan Michał Wieremiejczyk i Pan Bogdan Jeziorski – Radni Dzielnicy Praga-Południe
Pani Alicja Wodecka – Dyrektor Zespołu Szkół Łączności w Warszawie
Pani Bożena Kozak – Dyrektor LXXII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie
Oczywiście nie mogło zabraknąć Pana Kamila Jeża – Prezesa KS Saska Warszawa, Pani Anny Dąbrowskiej, która odpowiada za sprawy finansowe w naszym Klubie. Obecni byli również trenerzy: Ewa Gromek i Michał Bartnik. Z uwagi na sprawy osobiste nie była obecna trener Joanna Mirek.
Uroczystość poprowadził Kamil Sołtykiewicz – V-ce Prezes KS Saska Warszawa

Klasyfikacja V edycji SASKIEJ LIGI SIATKÓWKI

Klasyfikacja 5️⃣ edycji SASKIEJ LIGI SIATKÓWKI
Grupa 2013/2014 dz i ch
🥇Adam Klepacki
🥈Kacper Krzemień
🥉Karol Zych
Grupa 2011/2012 dz
🥇Ola Kubik
🥈Nina Jungowska
🥉Blanka Frączkiewicz
Grupa 2010-2012 ch
🥇Łukasz Sknadaj
🥈Borys Barton
🥉Jakub Szymczak
Grupa 2009/2010 dz
🥇Ula Jończyk
🥈Lena Jagiełło
🥉Natalia Mikołajczak
Młodziczki
🥇Gabrysia Baran
🥈Zuzia Baran
🥉Nikola Sztylko
Młodzicy
🥇Bartosz Wróbel
🥈Mateusz Stybliński
🥉Kajetan Bernaś
Kadetki
🥇Gabrysia Golan
🥈Jessica Zaparuszewska
🥉Maja Mitkiewicz
Młodzik II
🥇Ala Choojnacka
🥈Julka Filocha
🥉Wojtek Feltynowski
Kadet II
🥇Wojtek Cimiński
🥈Vanessa Stakhiv
🥉Jana Stachowiak

Siatkówka na Pradze-Południe ma się coraz lepiej, a to za sprawą Naszego Klubu, w którym aktualnie trenuje już 150 dzieciaków w 9 grupach treningowych. W ciągu 5 lat nasze zawodniczki i zawodnicy wywalczyli 7 medali Mistrzostw Mazowsza w Minisiatkówce i 3 krotnie byli na Mistrzostwach Polski zajmując miejsca w czołowej 10 (w ostatnim sezonie V miejsce w „trójkach” dziewcząt, VII miejsce w „dwójkach” chłopców i X miejsce w „dwójkach” dziewcząt). Mamy kilkadziesiąt zawodniczek i zawodników w kadrze Mazowsza i 5 zawodniczek powoływanych regularnie do Młodzieżowej Reprezentacji Polski: Nikola Sztylko, Małgorzata Lapeusz, Liliana Olszewska i Wiktoria Sztylko.

Dziękujemy Zarządowi KS Saska Warszawa, trenerom, zawodniczkom i zawodnikom oraz rodzicom i partnerom za ten wspaniały czas i wielkie emocje. Czujemy wdzięczność i odpowiedzialność za 150 osób, które ciężko trenują i spełniają swoje i nasze marzenia. Będziemy rozwijać nasz klub i starać się stwarzać odpowiednie warunki do osiągania wysokich wyników sportowych. Dziękujemy za wszystkie życzenia i ciepłe słowa uznania, które wiele dla nas znaczą i motywują do jeszcze cięższej pracy.