A

Osiągnięcia

 

Mistrzostwa Mazowsza Minisiatkówka

        • 2021 r. – II miejsce Kinder + Sport kat. „dwójki” (dz)
          Trener: Ewa Gromek
          Zawodnicy: Gabriela Baran i Zofia Pergół
        • 2021 r. – II miejsce Kinder + Sport kat. „dwójki” (ch)
          Trener: Michał Bartnik
          Zawodnicy: Mateusz Miłosek i Mateusz Szkurłat
        • 2021 r. – II miejsce Kinder + Sport kat. „trójki” (dz)
          Olimp Mińsk/Saska Warszawa
          Zawodnicy: Nikola Sztylko, …
        • 2020 r. – III miejsce Kinder + Sport kat. „czwórki” (ch)
          Trener: Kamil Sołtykiewicz                                              Zawodnicy: Dębowski Grzegorz, Domański Jakub, Stybliński Mateusz, Wróbel Bartosz
        • 2019 r. – II miejsce Kinder + Sport kat. „czwórki” (ch) 
          Trener: Kamil Jeż                                                            Zawodnicy: Bilski Mateusz, Borko Michał, Kawecki Jan, Łapkiewicz Szymon, Surynt Dawid, Zieliński Szymon
        • 2018 r. – II miejsce Kinder + Sport kat. „dwójki” (ch)
          Trener: Kamil Sołtykiewicz                                              Zawodnicy: Dębowski Grzegorz, Stybliński Mateusz, Wróbel Bartosz
        • 2017 r. – III miejsce Kinder + Sport kat. „trójki” (ch)
          Trener: Kamil Jeż                                                            Zawodnicy: Janecki Mateusz, Kryłowicz Piotr, Nowakowski Jan, Piecek Krzysztof

Mistrzostwa Mazowsza Młodziczek

      • 2021 r. – XI miejsce
        Trener: Kamil Jeż
        Zawodnicy: Martyna Wiśniewska, Wiktoria Sztylko, Julia Prus, Karolina Wieczorek, Gabriela Golan, Aleksandra Jeż, Amelia Frey, Zuzanna Malina, Małgorzata Lapeusz, Natalia Orlicz, Oliwia Kozicka, Liliana Olszewska, Zuzanna Baran, Nikola Sztylko
      • 2020 r. – XIV miejsce

        Mistrzostwa Mazowsza Młodzików

      • 2021 r. – V miejsce
        Trener: Kamil Sołtykiewicz
        Zawodnicy: Michał Borko, Szymon Łapkiewicz, Mateusz Bilski, Tycjan Matysiak, Oliwier Krzemień, Szymon Zieliński, Jan Kawecki, Dawid Surynt, Mateusz Stybliński, Bartosz Wróbel, Jakub Domański, Grzegorz Dębowski
      • 2020 r. – XIII miejsce
      • 2019 r. – XII miejsce
      • 2018 r. – XIV miejsce


        Puchar Prezesa MWZPS

        • 2019 r. – I miejsce Puchar Prezesa MWZPS w kat. „trójki” (ch)
          Trener: Kamil Jeż
          Zawodnicy: Domański Jakub, Pełkowski Aleksander, Stybliński Mateusz, Wróbel Bartosz
        • 2019 r. – II miejsce Puchar Prezesa MWZPS w kat. „czwórki” (ch)
          Trener: Kamil Jeż
          Zawodnicy: Bilski Mateusz, Borko Michał, Kawecki Jan, Łapkiewicz Szymon. Surynt Dawid, Zieliński Szymon

        MISTRZOSTWA POLSKI

      • 2021 r. – V miejsce w Finałach Mistrzostw Polski Kinder + Sport kat. „trójki” (dz)
        Olimp Mińsk/Saska Warszawa
        Zawodnicy: Sztylko Nikola, …
      • 2021 r. – VII miejsce w Finałach Mistrzostw Polski Kinder + Sport kat. „dwójki” (ch)
        Trener: Michał Bartnik
        Zawodnicy:  Miłosek Mateusz, Szkurłat Mateusz
      • 2021 r. – X miejsce w Finałach Mistrzostw Polski Kinder + Sport kat. „dwójki” (dz)
        Trener: Ewa Gromek
        Zawodnicy: Baran Gabrysia, Pergół Zosia
      • 2019 r. –  XXVIII miejsce w Finałach Mistrzostw Polski Kinder + Sport kat. „czwórki” (ch)
        Trener: Kamil Jeż
        Zawodnicy: Bilski Mateusz, Borko Michał, Kawecki Jan, Łapkiewicz Szymon, Surynt Dawid, Zieliński Szymon
      • 2018 r. – XXV miejsce w Finałach Mistrzostw Polski Kinder + Sport kat. „dwójki” (ch)
        Trener: Kamil Sołtykiewicz
        Zawodnicy: Stybliński Mateusz, Wróbel Bartosz