A

Kalendarz

«
»
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Nd
Sierpień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
  • III Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek „NIEPODLEGŁA”
    08:00 -16:00
    2020.09.12

    SOBOTA 12.09.2020 r. 
    Plan dnia:
    8:00 – zbiórka – pomoc w organizacji
    8:45 – przyjazd zespołów
    9:00 – odprawa trenerów, rozgrzewka
    9:30 – początek gier
    10:00 – oficjalne otwarcie turnieju
    15:30 – zakończenie
    W III Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek  NIEPODLEGŁA” udział wezmą:
    1. Green Volley Ełk
    2. Sparta Warszawa
    3. Metro Warszawa
    4. MUKS Spartakus Lniano
    5. GLKS Nadarzyn
    6. Rekord Zambrów
    7. Plas Warszawa
    8. UKS Jagielończyk Biała Podlaska
    9. Polonez Wyszków
    10. Atena Warszawa
    11. KS Saska Warszawa I
    12. KS Saska Warszawa II
    KS Saska Warszawa I: Wiśniewska, Sztylko W., Kiełek, Wieczorek, Prus, Golan, Jeż, Olszewska, Orlicz N., Kozicka
    KS Saska Warszawa II: Lapeusz, Baran Z., Lipska, Kudlicka, Sztylko N., Orlicz Z., Chojnacka A., Chojnacka N., Baran G., Mańk, Stremler
13
  • III Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Młodzików „NIEPODLEGŁA”
    Cały dzień
    2020.09.13

    NIEDZIELA 13.09.2020 r. 
    Plan dnia:
    8:00 – zbiórka – pomoc w organizacji
    8:45 – przyjazd zespołów
    9:00 – odprawa trenerów, rozgrzewka
    9:30 – początek gier
    10:00 – oficjalne otwarcie turnieju
    15:30 – zakończenie
    W III Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Młodzików  NIEPODLEGŁA” udział wezmą:
    GRUPA A
    1. KS Metro Warszawa
    2. UKS Piątka Wołomin
    3. MKS MDK Warszawa
    4. Akademia Siatkówki Tomasz Wójtowicza
    5. Iskra MDK Warszawa
    GRUPA B
    1. Olimp Ostrołęka
    2. UKS Plas Warszawa
    3. BAS Białystok
    4. MKS Bzura Ozorków
    5. KS Saska Warszawa
    KS Saska Warszawa: Bilski, Kawecki, Łapkiewicz, Borko, Matysiak, Krzemień, Stybliński, Wróbel, Zieliński, Domański, Dębowski, Surynt
    System gry:
    I ETAP
    Zagramy „każdy z każdym w grupie”.
    Rozgrywamy dwa sety do 15 pkt. bez względu na wynik – każdy wygrany set to 1 pkt. ew. różnica punktów zdobytych do straconych.
    Awansują 2 najlepsze drużyny z każdej grupy.
    II ETAP
    Wszystkie mecze w tym etapie planujemy rozegrać do 2 wygranych setów do 25 ew. tie break do 15, ale zastrzegamy możliwość skrócenia meczy w przypadku znaczącego opóźnienia.
    1A – 2B półfinał 1
    2B – 1A półfinał 2
    5A – 5B mecz o miejsce 9
    4A – 4B mecz o miejsce 7
    3A – 3B mecz o miejsce 5
    Przegrani z półfinałów zagrają o miejsce 3
    Zwycięzcy półfinałów zagrają o miejsce 1
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
  • Turniej młodzików w Radomiu im. Janusza Sobola z cyklu „Mazovia Cup”.
    09:15 -18:00
    2020.09.26
    Turniej młodzików im. Janusza Sobola z cyklu „Mazovia Cup”.
    Turniej odbędzie się w sobotę 26 września w hali PSP nr 6 w Radomiu, ul.Rapackiego 24.
    Jedziemy dwoma samochodami:
    1. Pan Łapkiewicz: Bilski, Łapkiewicz, Borko, Stybliński, Wróbel, Zieliński
    2. Trener Sołtykiewicz: Matysiak, Krzemień, Dębowski, Kawecki
    WYJAZD NA TURNIEJ:
    Zbiórka: 7:30 ZSŁ (tam gdzie treningi)
    Wyjazd: 7:40
    Powrót: ok. 20:00
    Koszt udziału w turnieju 32 zł od osoby w tym obiad.
    Proszę, aby chłopcy zabrali drugie śniadanie.
    turnieju weźmie udział cztery drużyny:
    1. RCS Radom
    2. MOS Wola Warszawa 2
    3. KS Saska Warszawa
    4. Iskra Warszawa
    1. Przyjazd drużyn na godz. 9.15
    2. Rozpoczęcie turnieju  godz. 9.30
    3. Kolejność meczów:
    godz.10.00 1-4
    ok. 11.15 2-3
    ok. 12.45 3-4
    ok. 14.00 1-2
    ok. 15.30 2-4
    ok. 16.45 1-3
    4. Zakończenie turnieju 18.00
    Gramy do dwóch wygranych setów.
    KS Saska Warszawa: Bilski, Łapkiewicz, Borko, Stybliński, Wróbel, Zieliński, Matysiak, Krzemień, Dębowski, Kawecki
27
28
29
30
Październik
Październik
Październik
Październik