Dobre wieści i minisiatkarskich mazowieckich parkietów

2024-03-25 | Aktualności

Mistrzostwa Mazowsza w Minisiatkówce – raport.
„Dwójki” chłopców‼️
„Kolejny dobry występ naszych chłopców w ostatnim już turnieju eliminacyjnym. W grze widać poczynione postępy. Staramy się też wykorzystywać w grze nowe elementy. Potrzeba jeszcze trochę czasu, aby wszystko funkcjonowało jeszcze lepiej, ale z dzisiejszej postawy jestem zadowolony. Czekamy na oficjalny komunikat, ale obydwa nasze zespoły powinny awansować do turnieju półfinałowego MistrzostwoMazowsza” – podsumował turniej trener Kamil Sołtykiewicz.
Saska 1 – Klepacki, Krzemień, Trochym – 2 msc w I lidze.
Saska 2 – Zych, Koczyk, Ramięga – 6 msc w III lidze
„Dwójki” dziewcząt‼️
Ostatni turniej minisiatkówki w kategorii dwójek dziewczyn za nami ‼️
Saska 1 (Czop, Owczarek, Kurzela) 6️⃣💚zwycięstw 1️⃣❤️ porażka drugie miejsce w pierwszej lidze🔥
Saska 2 (Sołtykiewicz, Gorzkowska) 1️⃣💚zwycięstwo 6
6️⃣❤️ porażek miejsce siódme w pierwszej lidze👏
Saska 3 ( Wójcik, Ostrowska, Zielińska) 5️⃣💚zwycięstw 2️⃣❤️ porażki trzecie miejsce w trzeciej lidze👏
Saska 4 (Nowak, Stefańska) 1️⃣💚zwycięstwo 6️⃣❤️porażek miejsce siódme w siódmej lidze👏
Saska 5 (Płaza, Jurczyńska, Barton) 3️⃣💚zwycięstwa 4️⃣❤️porażki miejsce piąte w szóstej lidze 👏
Gramy co raz lepiej i dokładniej, zaczynamy mocno pracować w obronie i podbijać trudne piłki. Z każdym tygodniem pracy lepiej sobie radzimy w grze na siatce i na zagrywce.
Czekamy jeszcze na ostateczne wyniki, ale wszystko wskazuje na to że będziemy mieli Tr zespoły w półfinale mistrzostw Mazowsza🔥
Wielkie brawa dla naszych najmłodszych siatkarek 👏👏👏
„Trójki” dziewcząt‼️
Trójki dziewczyn rozegrały kolejny turniej o Mistrzostwo Mazowsza w Minisiatkówce‼️
Wszystkie 3 zespoły walczyły na maxsa i pokazały się z lepszej strony. Z turnieju na turniej widać postępy w grze. Wiemy nad czym mamy pracować i jesteśmy pozytywnie nastawieni na kolejny turniej.
Saska 1 – Lena Borycka, Lena Naborowska, Daria Kozłowska, Ola Gajownik 2 miejsce w I lidze 3️⃣🟢/2️⃣🔴
Saska 2 – Zosia, Mirowska, Wiktoria Rogala, Dominika Zdunek, Zuzia Siewierska 4 miejsce w II lidze 2️⃣🟢/3️⃣🔴
Saska 3 – Lena Korzeń-Wilczak, Ola Gąsowska, Nina Wyszyńska, Wiktoria Wronowska 1 miejsce w VIII lidze 5️⃣🟢/0️⃣🔴
„Czwórki” dziewcząt‼️
Ostatnia odsłona Mistrzostw Mazowsza kat. „czwórek” dziewcząt‼️
W tej kategorii, aż 4 zespoły nas reprezentują.
SASKA 1️⃣ – Ola Kubik, Alisa Kovaliova, Blanka Frączkiewicz, Yeva Dey, Ola Gajownik i Lena Borycka. Bardzo dobry występ w I lidze zanotowały nasze dziewczyny odnosząc 4 zwycięstwa nad MOS Wola I, Grodziskiem, Legionovią i Spartą Warszawa przy 1 porażce z Nadarzynem. Zajmujemy 2 miejsce ustępując zespołowi z Nadarzyna małymi punktami. Dziewczyny przez cały turniej grały solidnie. Najważniejsze, że w kluczowych momentach potrafimy przechylać szalę na swoją korzyść. Pod nieobecność Niny, młodsze dziewczyny: Ola i Lena znakomicie uzupełniły skład i to pokazuje, że mamy zawodniczki na odpowiednim poziomie.
SASKA 2️⃣ – Laura Trochym, Hania Sztonyk, Nikola Królak, Natalia Pucek i Matylda Chrzanowska. Dziewczyny grały w III lidze i z 3 zwycięstwami i 2 porażkami zajęły 3 miejsce. Zdobywamy cenne doświadczenie. Nasza gra faluje. Dobre akcje przeplatamy słabszymi. Szansa na półfinał oddala się, ale chcemy się rozwijać i w kolejnym turnieju zagrać dużo lepiej.
SASKA 3️⃣ (5 msc w V lidze) – Lena Piotrowicz, Ola Wirecka, Magda Tymińska, Hela Polkowska, Zosia Słodownik, Hania Lisowska. SASKA 4️⃣ (4 msc w VII lidze) – Hela Łubisz, Pola Mańkowska, Julka Urbańska, Julka Kołodziejczyk, Weronika Pariaszewska, Anna Zdebik – zdobywają cenne doświadczenie i pokazują się z coraz to lepszej strony. Start w zawodach traktujemy treningowo, jak dobrą zabawę i szansę na rozwój. Czekamy na kolejny turniej.
Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy SASKA Warszawa współfinansują m.st. Warszawa oraz Dzielnica Praga-Południe
__________________________________________