I Turniej – Mistrzostwa Mazowsza młodziczek

2023-10-08 | Aktualności

SASKA I (rocznik 2009/10) w sobotę i w niedzielę rywalizowała w II lidze. Dziewczyny z meczu na mecz robią postępy i choć jeszcze popełniają sporo błędów to gra jest coraz bardziej uporządkowana i może się podobać. W zasadzie wszystkie mecze były bardzo wyrównane, a wiele z nich kończyło się w tie-breakach. Ostatecznie utrzymujemy się w II lidze z 2 wygranymi i 3 porażkami i już za miesiąc powalczymy o I ligę.
Saska Warszawa I wystąpiła w składzie: Domańska, Cieciuk, Szymańska, Baran, Dowgwiłłowicz, Jagiełło, Langier L., Langier G., Billik, Dąbkowska, Gołębiowski
Trener: Michał Bartnik
SASKA II (rocznik 2011/12) w sobotę walczyła w V lidze. Dziewczyny radzą sobie coraz lepiej. Zajmujemy 3 miejsce odnosząc dwa zwycięstwa 2:0 z KKS Kozienice i Jedynką Marki. Przegrywamy po walce z ASTW i Wrzosem Międzyborów 0:2. Daje nam to 3 miejsce i utrzymanie w V lidze. Cieszy dobra gra dziewczyn, szczególnie w polu serwisowym i w przyjęciu. Zdobywamy doświadczenie i już nie możemy się doczekać kolejnych siatkarskich wyzwań.
Saska Warszawa II wystąpiła w składzie: Kavaliova, Jungowska, Kubik, Frączkiewicz, Chrzanowska, Borycka, Gajownik, Sztonyk, Pucek, Królak, Dey, Trochym.
Trener: Kamil Sołtykiewicz