S A S K A – Siatkówka, Atmosfera, Sport, Klimat, Ambicje!!!

Kończymy rok 2019 turniejem świątecznym, który na stałe wpisał się w tradycję naszego Klubu. Za nami III edycja turnieju Christmas Cup, który wprowadził nas wszystkich w magiczny, świąteczny nastrój. Jest to wspaniała okazja do integracji naszych dzieciaków, trenerów, rodziców i przyjaciół KS Saska Warszawa. W tym dniu nie wynik sportowy jest najważniejszy, a wspólnie spędzony czas Saskiej Siatkarskiej Rodziny.
Niemniej jednak serdecznie gratulujemy zwycięzcom III Mikołajkowego Turnieju Świątecznego, w którym startowało łącznie w obydwu kategoriach 32 zespoły. W piątek wieczorem nasza kameralna salka pękała w szwach, ale pomieściła blisko 300 sympatyków piłki siatkowej.

Klasyfikacja w kat. MINISIATKÓWKA:
1. „Grot Budowlani Łódź” Baran G., Świszcz
2. „PTPS Piła” Patynowska, Miłosek
3. „Energa Kalisz” Chojnacka N., Pergół, Jungowska

4. „Developres Skay-Res Rzeszów” Olszewska, Szkurłat, Gawron

Klasyfikacja w kat. MŁODZIK:
1. „Cucine Lube Civitanova” Łączyńska, Bilski
2. „Jastrzębski Węgiel” Golan, Stybliński
3. „GKS Katowice” Matysiak, Zieliński

4. „Trefl Gdańsk” Dębowski, Kawecki

Podczas dekoracji każde dziecko otrzymało słodki upominek i pamiątkową koszulkę z turnieju, a najlepszym zostały wręczone medale.
Na zakończenie odbyła się loteria świąteczna, która jak co roku wywołuje wielkie emocje, bo kto by nie chciał takich nagród jak choćby plecak Mistrza Świata – Karola Kłosa z PGE Skry Bełchatów, czy też pamiątkowej koszulki Ś. P. Agaty Mróz czy Asseco Resovi Rzeszów. Przy odrobinie szczęścia można było również wygrać książkę Pawła Zagumnego z autografem lub piłkę z podpisami zawodników zespołu Plus Ligi – ubiegłorocznego Onico Warszawa.
Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę rodziców, którzy zapewnili fantastyczny słodki poczęstunek. Ciasta, babeczki, wypieki znikały błyskawicznie, a zapach mandarynek uderzał od samego progu.

Turniej był współfinansowany przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy.
Dziękujemy!!!