SUBSKRYBYUJ KANAŁ YOUTUBE KS SASKA WARSZAWA!!!

Rozpoczęliśmy przygotowania do naszego turnieju młodziczek i młodzików „NIEPODLEGŁA”, który odbędzie się 12-13 września 2020 r. Wierzymy, że mimo okoliczności wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Trwa przyjmowanie zgłoszeń do turnieju – więcej szczegółów na plakacie.

Z uwagi na względy bezpieczeństwa turniej odbędzie się bez udziału publiczności. Mamy nadzieję, że uda się przeprowadzić transmisję na żywo w internecie.

Niestety, ale ze względu na tego nieszczęsnego wirusa, nie będzie możliwe kibicowanie zespołom z trybun. Nie mniej jednak staramy się, aby transmisja z turnieju była dostępna w internecie na naszym kanale na YOUTUBE!

Z tym, że aby transmisja była możliwa, w dobrej jakości, potrzebujemy 1000 subskrybcji kanału. Zatem, bardzo prosimy, aby subskrybować kanał i polecać go również znajomym. Czasu mamy niewiele.

Link do kanału youtube KS Saska Warszawa https://www.youtube.com/channel/UCuUtMQPlIUf0ZH9cbRjqj8g?fbclid=IwAR2ydIm9G_T-Mgg4i5BEQFJXpfaEbvcCmxod1s9n21JmDVMlD3DHusrmVXY

PROSZĘ KAŻDĄ OSOBĘ O NAMÓWIENIE KOLEŻANEK, KOLEGÓW, RODZINĘ – TO MUSI BYĆ ZORGANIZOWANA AKCJA!!!„STRZAŁ W 10” = każda osoba zdobywa 10 subskrybcji!!! POKAŻMY JEDNOŚĆ SIŁĘ!!! UDA SIĘ JEŚLI WSZYSCY ZMOBILIZUJEMY SIĘ!!!

PARTNERAMI WYDARZENIA JEST URZĄD DZIELNICY PRAGA POŁUDNIE M.ST. WARSZAWY I SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO.
DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE I ZAUFANIE!!!