Kadetki udanie walczą w play off’ach!!!

2021-12-16 | Aktualności

I RUNDA PLAY OFF

W pierwszy meczu na Redutowej dziewczyny z Saskiej pewnie wygrały 3:0 z Esperanto.
Nie inaczej było dziś. Na hali OSiR Praga-Południe Saska powtarza wynik piątkowy 3:0
Kadetki z Klub Sportowy SASKA Warszawa bez straty seta pokonują w dwumeczu UKS Esperanto Warszawa.
Tym samym awansujemy do kolejnej rundy i czekamy na kolejne rywalki.
1 mecz – MVP Basia Ostrowska
Esperanto – Saska Warszawa 0:3 (18:25, 10:25, 16:25)
2 mecz – MVP Zuzia Malina
Saska Warszawa – Esperanto 3:0 (25:20, 25:18, 25:16)
KS Saska Warszawa: Golan, Prus, Kozicka, Lapeusz, Soszyńska, Brzózka, Olszewska, Ostrowska, Baran i Malina

II RUNDA PLAY OFF

Radomka Radom VS Saska Warszawa 3:1 (26:24, 25:19, 23:25, 25:20)
Saska Warszawa VS Radomka Radom 3:0 (26:24, 25:11, 25:20) i złoty set 16:14
Wygrywamy dwumecz w II rundzie Play off z Radomką Radom
Znakomite zamknięcie roku w wykonaniu kadetek z KS Saska Warszawa.
I choć w pierwszym mecz przegraliśmy 1:3, to w meczu rewanżowym na hali OSiR Praga-Południe OSiR Saska cały zespół zagrał na miarę swoich możliwości co dało zwycięstwo w 3 setach i szansę w „złotym secie”.
Decydująca partia była bardzo zacięta, ale dzięki determinacji i wspaniałemu dopingowi wygrywamy na przewagi i cieszymy się ze zwycięstwa.
KS Saska Warszawa: Golan, Prus, Lapeusz, Soszyńska, Brzózka, Olszewska, Ostrowska, Baran i Malina