Młodzicy zagrają w II lidze!

2020-10-04 | Aktualności

Mijający weekend na Mazowszu przebiegał pod znakiem turnieju rozstawieniowego młodzików. W sobotę odbyły się eliminacje, które dla zawodników z Pragi Południe przebiegały zgodnie z planem. Saska Warszawa dosyć gładko wygrała wszystkie 3 spotkania 2:0.
„W niedzielę rozegrano decydujące mecze o grę w poszczególnych ligach. Rewanż za turniej Niepodległa nie udał się naszym siatkarzom w pierwszym meczu z Wołominem. Mimo wysokiego prowadzenia 15:7 w pierwszym secie to gospodarze doprowadzili do wyrównanej końcówki i ostatecznie wygrali seta i później cały mecz 2:0. W pozostałych meczach niedzielnych to Saska Warszawa dyktowała warunki i pewnie pokonała Trójkę Kobyłkę i Plas Warszawa. Następny turniej zagramy w II lidze, ale nasze cele na ten sezon są znacznie wyższe. Deklarujemy walkę w Mistrzostwach Mazowsza młodzików. To dopiero początek, wierzę w swoich zawodników i naszą pracę, a Saska Warszawa nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa – zarzekał się trener Kamil Sołtykiewicz