Młodziczki rozstawione w III lidze

2021-10-03 | Aktualności


Wygrana z Radomką Radom 2:0, porażka 0:2 z MOS Wola oraz Legionovią. Zajmujemy 3 miejsce w turnieju rozstawieniowym i w I turnieju ligowym wystartujemy w III lidze.


„Mam mieszane uczucia. Dziewczyny cały turniej zagrały bardzo nierówno. Po dobrym meczu z dobrej walce w końcówce setów pokonujemy gospodynie z Radomia. W drugim meczu z MOS Wola popełniamy bardzo dużo błędów – szczególnie w przyjęciu zagrywki, którą rywalki miały dosyć trudną. Szkoda, bo zespół ten jest jak najbardziej w naszym zasięgu (bo graliśmy już ze sobą w tym sezonie). Jednak dziewczyny z Woli tym razem zagrały lepiej. Ostatni dzisiejszy pojedynek, to mecz z Legionovią, która od początku kontrolowała grę i zagrywką zmuszała nas do dostarczania piłek za darmo na drugą stronę. Taka gra to woda na młyn dla zawodniczek LTS , które swobodnie wyprowadzały kontry jedna po drugiej. Sporo pracy przed nami, ale wierz w nasz młody zespół i jestem przekonany, że doświadczenie, które teraz zdobywamy w przyszłości zaprocentuje” – podsumował trener Kamil Sołtykiewicz


KS Saska Warszawa: Lapeusz, Kozicka, Orlicz, Olszewska, Stremler, Baran Z., Mikołajczak, Tasak, Sztylko oraz Jarosiewicz i Baran G.