Obóz letni – Tuchola 2023

2023-08-26 | Aktualności, Obozy

Kolejny obóz w którym wzięło udział blisko 50 dzieciaków i 5 trenerów za nami. Cieszy wykonana przed nowym sezonem praca, wspólnie spędzony czas, integracja, dobra zabawa i to, że wszyscy są zdrowi i obyło się bez większych urazów.
Oczywiście najwięcej czasu poświęciliśmy na trening na hali i przygotowanie zespołów do startu w nowych kategoriach wiekowych. Nie brakowało wielu różnorodnych atrakcji takich jak: poranny rozruch, treningi na hali – piłka siatkowa, TELEturniej, siatkówka plażowa, kąpiele słoneczne i w jeziorze, tenis stołowy, piłkarzyki, gry karciane i integracyjne, wspólne kibicowanie i oglądanie meczy reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn, wycieczki piesze na rynek, lody, spotkanie z Sokolnikiem i sokołami, kręgle, chrzest
Przeprowadziliśmy testy techniczne i sprawnościowe oraz małe gry, sparingi i gry kontrolne. To wszystko ujęliśmy w rankingach obozowych w każdej grupie.
W życiu, sporcie i na obozie zachowujemy jednak balans pomiędzy pracą, odpoczynkiem, regeneracją, zabawą i wypoczynkiem.
Na obozie zapewniliśmy naszym zawodniczkom i zawodnikom aktywnie spędzony czas.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom obozu oraz trenerom, za wykonaną pracę.
Po takim zgrupowaniu z optymizmem patrzymy na kolejny sezon 2023/2024
Wyróżnienia w grupach otrzymały:
Ola Zielińska
Wiktoria Rogala
Blanka Frączkiewicz
Gabrysia Baran
Statuetkę MVP otrzymała:
OLA KUBIK
Gratulacje‼️