W sobote 26.10.2019r. odbył sie Jesienny Turniej Minisiatkówki Dziewcząt w kat. dwójek. Do Nadarzyna zjechało sie 54 zespoły z całej Polski, gotowych do rywalizacji sportowej.
Nasz Klub reprezentowały dwa zespoły:
KS Saska Warszawa I: Baran Gabrysia, Sztylko Nikola
KS Saska Warszawa II: Mikołajczak Natali, Dąbkowska Martyna, Pergół Zusia

W klasyfikacji końcowej zespół I dziwewcząt KS Saska I zdobyły 19 miejce. W fazie grupowej (wygraliśmy 6 mecz z 8 spotkań) i słabszym bilansem zajmujemy 4 m-ce w grupie. W walce o miejca 19-24 wygrywamy wszystkie mecze.
Zespół dziwewczat KS Saska II zajął 38 miejce. Z uwagi iż był to pierwszy start dziewczyny należy pochwalić, bo dzielnie walczyły.

Po turnieju trener Ewa Gromek powiedziała: „Dziewczęta pokazały na tunieju wole walki i determinację. Nadleży podkreslić, iż dla wiekszosci dziwczyn to pierwsze zmagania turniejowe na boisku siatkarskim. Widać było duży stes. Z pewnościa pojawią się piewsze siniaki na kolanach, ale … 😉
Dziewczeta zobaczyły ile jeszcze ciężkiej pracy trzeba wykonać i na co trzeba zwrócić uwagę podczas treningów, co poprawić, czego się jeszcze nauczyć. Brawo dziwczyny za walke do ostatniej piłki.
Zbieramy bezcenne doświadczenie, a jutro trzymamy kciuki za trójeczki, które również walczą w Nadarzynie.