Zawodniczki i zawodnicy z KS Saska Warszawa w miniony weekend walczyli w II turnieju eliminacyjnym minisiatkówki Kinder + Sport. Turnieje dziewcząt odbyły się w Ciechanowie i Lesznowoli, zaś chłopcy rywalizowali w Mrozach.

Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze zespoły czwórek, dzięki czemu i dziewczyny i chłopaki w kolejnym turnieju zagrają w I lidze. Saska I wygrała pewnie wszystkie swoje mecze i wywalczyła awans z 1 miejsca. Saska II nie pokazała na co je stać i dziewczyny zanotowały spadek do V ligi. Chłopcy z 3 zwycięstwami i 2 porażkami zajęli 3 miejsce w I lidze co gwarantuje oczywiście utrzymanie, ale to nie jest szczyt marzeń, bo stać nas na dużo więcej.

KS SASKA Warszawa I

Zielińska, Wiśniewska, Wieczorek, Jeż, Bojarska

KS SASKA Warszawa I

Sztylko, Kociszewska, Golan, Kiełek

KS SASKA Warszawa I

Zieliński, Kawecki, Bilski, Łapkiewicz, Surynt

Dobry występ zanotowały również nasze najmłodsze siatkarki. Saska I i Saska II wygrały 4 z 5 meczy, zaś Saska III górą była w 3 meczach, w 2 lepsze okazały się rywalki. Najważniejsze są postępy, które widać z turnieju na turniej. Szczególnie w kategorii trójek, gdzie nasze dziewczyny wygrały w lidze srebrnej 2 mecze, a w 2 były nieco słabsze.

KS SASKA Warszawa I

Lapeusz, Kozicka, Korczak

KS SASKA Warszawa II

Skórska, Olszewska, Tasak

KS SASKA Warszawa III

Baran Z., Baran G.

KS SASKA Warszawa I

Orlicz N., Orlicz Z., Kudlicka, Mańk

Dziękujemy wszystkim rodzicom, za pomoc w transporcie i gorący doping!!!