Wspaniały już XIV Memoriał godny pamięci Arkadiusza Gołasia zorganizował UKS Olimp Ostrołęka. Dziękując za zaproszenie gratulujemy Zarządowi UKS Olimp Ostrołęka i trenerom: Renisławowi Dmochowskiemu, Norbertowi Majkowskiemu i Edycie Oleśkiewicz wspaniałej organizacji turnieju, świetnej oprawy i wysokiego poziomu sportowego. Do Ostrołęki po prostu chce się przyjeżdżać!!!

PIĄTEK 10.05.2019

  • KS Saska Warszawa – MOS Woła II 2:0 (25:5, 25:22)
  • KS Saska Warszawa – Kadra Lubelskiego II 1:1 (18:25, 25:22)

SOBOTA 11.05.2019

  • KS Saska Warszawa – OLIMP Ostrołęka 0:2 (18:25, 21:25)
  • KS Saska Warszawa – Kadra Pomorskiego 0:2 (13:25, 15:25)

Zajmujemy 4 miejsce w grupie i gramy o miejsca 13-16 o godz. 19.00

NIEDZIELA 12.05.2019

  • KS SASKA Warszawa – Resovia Rzeszów 2:0 (25:20, 25:15)

Kończymy sezon młodzika wspaniałym siatkarskim świętem, pamiętając o Arkadiuszu Gołasiu, który był wybitnym, skromnym siatkarzem. W turnieju zajęliśmy ostatecznie 15 miejsce na 24 startujące zespoły. Generalnie zagraliśmy bardzo dobry turniej. Zaliczyliśmy drobne potknięcie w meczu z Plasem Warszawa, ale to nie może przysłonić nam ogromnego postępu, jaki chłopcy zrobili w tym sezonie. Dla niektórych być może był to ostatni mecz w barwach Naszego Klubu, ale nic się nie kończy tylko zaczyna. To Wy tworzyliście „Saską” od początku, to Wy przecieraliście szlaki dla swoich młodszych koleżanek i kolegów. Jesteśmy z Was dumni i dziękujemy Wam i rodzicom za zaufanie, za zaangażowanie i poświęcenie. Byliście, jesteście i zawsze będziecie częścią Naszego Klubu.

powiedział po turnieju trener młodzików Kamil Sołtykiewicz

Statuetkę MVP – najlepszego zawodnika z KS Saska Warszawa otrzymał Mikołaj Stybliński.

KS Saska Warszawa: Mateusz Janecki, Mikołaj Stybliński, Piotr Kryłowicz, Szymon Szlachta, Jurek Paluch, Piotr Dębowski, Michał Baran i Jan Nowakowski.