Zakończyły się eliminacje w minsiatkówce – kto gra dalej?

2022-04-25 | Aktualności

W miniony weekend zakończyły się rozgrywki eliminacyjne w minisiatkówce o Mistrzostwo Mazowsza.
W turnieju półfinałowym zagra 12 najlepszych zespołów w każdej kategorii.
Czekamy na oficjalny komunikat MWZPS, a teraz podsumowanie ostatniego turnieju eliminacyjnego.

SOBOTA:
Dzisiaj na boiskach swoje boje toczyły dziewczyny w kategorii czwórek oraz chłopcy w kategorii dwójek i trójek.
W czwórkach (dz) w tym sezonie reprezentowały nas dwa zespoły, ostatecznie dziewczyny z drugiego zespołu kończą swoje rozgrywki w trzeciej lidze, natomiast nasze zawodniczki z pierwszej drużyny pewnie awansowały do półfinału i już za dwa tygodnie powalczą o awans do najlepszej ósemki zespołów na Mazowszu.
W kategorii dwójek jak i trójek chłopców mieliśmy po dwa zespoły reprezentujące nasz klub. Niestety w kategorii dwójek nie udaje się awansować do turnieju półfinałowego, cieszy fakt że z turnieju na turniej pokazywaliśmy co raz większe umiejętności i już powoli zaczynamy myśleć o celach na przyszły sezon. W kategorii trójek nasz pierwszy zespół bardzo pewnie awansowały do półfinału I podobnie jak dziewczyny za dwa tygodnie chłopcy będą walczyć o wejście do finału.
NIEDZIELA:
Dziś w Międzyborowie dziewczyny walczyły z całkiem niezłym skutkiem.
„dwójki” – zagrały bardzo ambitnie
Saska 1 (1 liga) wygrała 4/7 meczy
Saska 2 (5 liga) wygrała 1/7 meczy
Saska 3 (5 liga) wygrała 6/7 meczy
„trójki” – zagrały dobrze, ale stać nas na więcej.
Saska 1 (1 liga) wygrała 4/5 meczy
Brawa dla dziewczyn, które fajnie dziś powalczyły. Nie brakowało radości ze zwycięstw oraz rozczarowania i łez. To początek siatkarskiej przygody i jestem pewien, że te nasze charakterne dziewczyny jeszcze pokażą i przytrą nosa nie jednej drużynie.
Czekamy na komunikat MWZPS, ale w turnieju półfinałowym powinny zagrać nasze 4 zespoły:
Wśród dziewczyn powinniśmy mieć zespół w każdej kategorii: „dwójek”, „trójek” i „czwórek”, zaś wśród chłopców w półfinałach zobaczymy naszą „trójkę”
WIELKIE BRAWA DLA WSZYSTKICH NASZYCH ZAWODNICZEK I ZAWODNIKÓW