Terminarz

«
»
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Nd
Kwiecień
Kwiecień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
  • XIV Memoriał Arkadiusza Gołasia – turniej młodzików w Ostrołęce.
    16:00 -15:00
    2019.05.10-2019.05.12

    W piątek 10 maja rano tj 7:00 wyjeżdżamy na turniej do Ostrołęki – zbiórka pod Klubem przed bramą.
    Miejsce: Hala Widowiskowo – Sportowa im. Arkadiusza Gołasia ul. Traugutta 1
    KS Saska Warszawa: Janecki, Stybliński, Szlachta, Baran, Paluch, Dębowski, Kryłowicz, Nowakowski
    W grupach gramy każdy z każdym 2 sety. Zespoły z 1 m-sc zagrają o miejsca 1-4, z 2 m-sc o 5-8 z 3 m-sc o 9-12 itd

    SEKTOR C
    GRUPA C
    Piątek 10.05.2019 r.

    1.godz. 9.30: kadra woj. pomorskiego I – UKS Olimp O-ka I

    2.godz. 10.30: KS Saska W-wa – MOS Wola W-wa II

    3.godz. 11.30: kadra woj. lubelskiego II – UKS Piątka Wołomin

    4.godz. 12.30: kadra woj. pomorskiego I – MOS Wola W-wa II

    Godz.14.00 Uroczyste rozpoczęcie turnieju- Hala Widowiskowo
    Sportowa .Wspólne zdjęcie w koszulkach okolicznościowych oraz
    zdjęcia poszczególnych zespołów do dyplomów

    5.godz. 15.00: UKS Olimp O-ka I – UKS Piątka Wołomin

    6.godz. 16.00: KS Saska W-wa – kadra woj. lubelskiego II

    7.godz. 17.00: kadra woj. pomorskiego I – UKS Piątka Wołomin

    8.godz. 18.00: MOS Wola W-wa II – kadra woj. lubelskiego II

    9.godz. 19.00: UKS Olimp O-ka I – KS Saska W-wa

    Sobota 11.05.2019 r.

    1.godz. 9.00: kadra woj. pomorskiego I – kadra woj. lubelskiego II

    2.godz. 10.00: UKS Piątka Wołomin – KS Saska W-wa

    3.godz. 11.00: MOS Wola W-wa II – UKS Olimp O-ka I

    4.godz. 12.00: kadra woj. pomorskiego I – KS Saska W-wa

    5.godz. 13.00: kadra woj. lubelskiego II – UKS Olimp O-ka I

    6.godz. 14.00: UKS Piątka Wołomin – MOS Wola W-wa II

    Grupa A
    1. Kadra woj. mazowieckiego
    2. AKS Resovia Rzeszów II
    3. Grodno
    4. Sparta AGH Kraków
    5. KS Metro Warszawa II
    6. UKS Plas Warszawa
    Grupa B
    1. Kadra woj. lubelskiego I
    2. Kadra woj. wielkopolskiego
    3. AKS Resovia Rzeszów I
    4. MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
    5. UMKS MOS Wola Warszawa I
    6. UKS Olimp Ostrołęka II
    Grupa C
    1. Kadra woj. pomorskiego I
    2. Kadra woj. lubelskiego II
    3. KS Saska Warszawa
    4. UKS Piątka Wołomin
    5. UMKS MOS Wola Warszawa II
    6. UKS Olimp Ostrołęka I
    Grupa D
    1. Kadra woj. podkarpackiego
    2. Kadra woj. pomorskiego II
    3. GROT Krótka Piłka Łódź
    4. ECO-TEAM AZS 2020 Stolzle Częstochowa
    5. KS METRO Warszawa I
    6. KPS SIedlce
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Czerwiec
Czerwiec