< 2019 >
Październik
«
»
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Nd
Wrzesień
1
2
3
4
5
  • II Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców „NIEPODLEGŁA”
    09:00 -18:00
    2019.10.05

    II Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców „NIEPODLEGŁA”

    Miejsce: OSiR Praga-Południe ul. Siennicka 40

    Zbiórka 8:00

    Młodziczki:
    KS SASKA Warszawa: Zielińska, Sztylko W., Wiśniewska, Jeż, Wieczorek, Rogińska, Kozicka, Lapeusz, Mrówka, Damentko, Kiełek i Golan.
    Młodzicy:
    KS Saska Warszawa I: Baran, Kawecki, Łapkiewicz, Bilski, Matysiak, Stybliński Mk., Borko
    KS Saska Warszawa II: Zieliński, Surynt, Wróbel, Stybliński Mt., Domański, Uryniuk, Dębowski

    Program zawodów:

    Turniej dziewcząt:

    8:30 – Przyjazd – rozgrzewka

    8:45 – Odprawa trenerów

    9:00 – Początek gier

    10:00 – Uroczyste otwarcie turnieju

    13:00 – Zakończenie

    Turniej chłopców:

    13:30 – Przyjazd – rozgrzewka

    13:45 – Odprawa trenerów

    14:00 – Początek gier

    18:00 – Uroczyste zamknięcie turnieju

    18:15 – Zakończenie

     

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
  • I Turniej ligowy młodziczek
    10:00 -15:00
    2019.10.19-2019.10.20

    II Liga Wojewódzka Młodziczek
    Skład Ligi: MUKS Radomka I Radom, MUKS Krótka Mysiadło, KS Metro II
    Warszawa, KS Saska Warszawa, LTS Legionovia II Legionowo, OTPS
    Nike I Ostrołęka

    Organizator: MUKS Krótka Mysiadło
    Hala: Mysiadło, ul. Kwiatowa 28

    Zbiórka 10:00

    Sobota 19.10.2019
    11.00 Saska – Nike
    ok. 12.15  LTS – Saska
    ok. 13.30 Saska – Krótka

    Niedziela 20.10.2019
    11.00 Saska – Metro
    ok. 12.15 Radomka – Saska

    KS SASKA Warszawa: Zielińska, Wieczorek, Wiśniewska, Sztylko, Kiełek, Rogińska, Jeż, Łączyńska, Golan, Damentko, Mazur, Kozicka

20
  • I Turniej ligowy młodziczek
    10:00 -13:30
    2019.10.20

    II Liga Wojewódzka Młodziczek
    Skład Ligi: MUKS Radomka I Radom, MUKS Krótka Mysiadło, KS Metro II
    Warszawa, KS Saska Warszawa, LTS Legionovia II Legionowo, OTPS
    Nike I Ostrołęka

    Organizator: MUKS Krótka Mysiadło
    Hala: Mysiadło, ul. Kwiatowa 28

    Zbiórka 10:00

    Sobota 19.10.2019
    11.00 Saska – Nike
    ok. 12.15  LTS – Saska
    ok. 13.30 Saska – Krótka

    Niedziela 20.10.2019
    11.00 Saska – Metro
    ok. 12.15 Radomka – Saska

    KS SASKA Warszawa: Zielińska, Wieczorek, Wiśniewska, Sztylko, Kiełek, Rogińska, Jeż, Łączyńska, Golan, Damentko, Mazur, Kozicka

21
22
23
24
25
26
  • I Turniej ligowy młodzików
    08:15 -13:00
    2019.10.26-2019.10.27

    III Liga
    Organizator: LKS Wrzos Międzyborów
    Adres: Międzyborów, ul. Staszica 5
    Uczestnicy: KS Saska Warszawa, RCS Czarni Radom II, UKS MKS MDK Warszawa, LKS
    Wrzos Międzyborów, KS Metro Warszawa III, Legia Warszawa
    Sobota 26.10.2019 (zbiórka 8:15)
    9.00 Saska – Legia
    ok. 10.15 Saska – RCS II
    ok. 11.30 MDK – Saska
    Niedziela 27.10.2019 (zbiórka 9:00)
    10:00 Saska – Wrzos
    ok. 11.15 Metro III – Saska

    KS SASKA Warszawa: Baran, Łapkiewicz, Kawecki, Bilski, Stybliński, Borko, Zieliński, Surynt, Wróbel, Domański, Dębowski, Matysiak

  • Jesienny turniej mini piłki siatkowej dziewcząt w kat. dwójek w Nadarzynie
    08:30 -17:00
    2019.10.26

    Ogólnopolski turniej dwójek dziewcząt (2009 i młodsze)
    Adres: Hala widowiskowo – sportowa w Nadarzynie ul. Żółwińska 41

    Program zawodów :
    przyjazd – rozgrzewka 8.00-8.45
    odprawa trenerów 8.40
    początek gier 9.00
    obiad ok. 12.30
    dekoracja 17.00

    KS Saska Warszawa I: Baran Gabrysia, Sztylko Nikola

    KS Saska Warszawa II:

27
  • Jesienny Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w kat. trójek dziewcząt w Nadarzynie
    08:30 -17:00
    2019.10.27

    Ogólnopolski turniej trójek dziewcząt (2008 i młodsze)
    Adres: Hala widowiskowo – sportowa w Nadarzynie ul. Żółwińska 41

    Program zawodów :
    przyjazd – rozgrzewka 8.00-8.45
    odprawa trenerów 8.40
    początek gier 9.00
    obiad ok. 12.30
    dekoracja 17.00

    KS Saska Warszawa I: Lapeusz, Kozicka, Skórska

    KS Saska Warszawa II: Tasak, Baran Z., Olszewska

    KS Saska Warszawa III: Sztylko, Baran G., Lipska Z., Jarosiewicz Z.

  • I Turniej ligowy młodzików
    09:00 -12:30
    2019.10.27

    III Liga
    Organizator: LKS Wrzos Międzyborów
    Adres: Międzyborów, ul. Staszica 5
    Uczestnicy: KS Saska Warszawa, RCS Czarni Radom II, UKS MKS MDK Warszawa, LKS
    Wrzos Międzyborów, KS Metro Warszawa III, Legia Warszawa
    Sobota 26.10.2019 (zbiórka 8:15)
    9.00 Saska – Legia
    ok. 10.15 Saska – RCS II
    ok. 11.30 MDK – Saska
    Niedziela 27.10.2019 (zbiórka 9:00)
    10:00 Saska – Wrzos
    ok. 11.15 Metro III – Saska

    KS SASKA Warszawa: Baran, Łapkiewicz, Kawecki, Bilski, Stybliński, Borko, Zieliński, Surynt, Wróbel, Domański, Dębowski, Matysiak

28
29
30
31
Listopad
Listopad
Listopad