Kalendarz
Program zawodów: Turniej dziewcząt: 8:30 – Przyjazd – rozgrzewka 8:45 – Odprawa trenerów 9:00 – Początek gier 10:00 – Uroczyste otwarcie turnieju 13:00 – Zakończenie Turniej chłopców: 13:30 – Przyjazd – rozgrzewka 13:45 – Odprawa trenerów 14:00 – Początek gier 18:00 – Uroczyste zamknięcie turnieju 18:15 – Zakończenie II Liga Wojewódzka Młodziczek Organizator: MUKS Krótka Mysiadło Zbiórka 10:00 Sobota 19.10.2019 Niedziela 20.10.2019 KS SASKA Warszawa: Zielińska, Wieczorek, Wiśniewska, Sztylko, Kiełek, Rogińska, Jeż, Łączyńska, Golan, Damentko, Mazur, Kozicka II Liga Wojewódzka Młodziczek Organizator: MUKS Krótka Mysiadło Zbiórka 10:00 Sobota 19.10.2019 Niedziela 20.10.2019 KS SASKA Warszawa: Zielińska, Wieczorek, Wiśniewska, Sztylko, Kiełek, Rogińska, Jeż, Łączyńska, Golan, Damentko, Mazur, Kozicka III Liga KS SASKA Warszawa: Baran, Łapkiewicz, Kawecki, Bilski, Stybliński, Borko, Zieliński, Surynt, Wróbel, Domański, Dębowski, Matysiak Program zawodów : KS Saska Warszawa I: Baran Gabrysia, Sztylko Nikola KS Saska Warszawa II: Program zawodów : KS Saska Warszawa I: Lapeusz, Kozicka, Skórska KS Saska Warszawa II: Tasak, Baran Z., Olszewska KS Saska Warszawa III: Sztylko, Baran G., Lipska Z., Jarosiewicz Z. III Liga KS SASKA Warszawa: Baran, Łapkiewicz, Kawecki, Bilski, Stybliński, Borko, Zieliński, Surynt, Wróbel, Domański, Dębowski, Matysiak
II Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców „NIEPODLEGŁA”
Miejsce: OSiR Praga-Południe ul. Siennicka 40
Zbiórka 8:00
Młodziczki:
KS SASKA Warszawa: Zielińska, Sztylko W., Wiśniewska, Jeż, Wieczorek, Rogińska, Kozicka, Lapeusz, Mrówka, Damentko, Kiełek i Golan.
Młodzicy:
KS Saska Warszawa I: Baran, Kawecki, Łapkiewicz, Bilski, Matysiak, Stybliński Mk., Borko
KS Saska Warszawa II: Zieliński, Surynt, Wróbel, Stybliński Mt., Domański, Uryniuk, Dębowski
Skład Ligi: MUKS Radomka I Radom, MUKS Krótka Mysiadło, KS Metro II
Warszawa, KS Saska Warszawa, LTS Legionovia II Legionowo, OTPS
Nike I Ostrołęka
Hala: Mysiadło, ul. Kwiatowa 28
11.00 Saska – Nike
ok. 12.15 LTS – Saska
ok. 13.30 Saska – Krótka
11.00 Saska – Metro
ok. 12.15 Radomka – Saska
Skład Ligi: MUKS Radomka I Radom, MUKS Krótka Mysiadło, KS Metro II
Warszawa, KS Saska Warszawa, LTS Legionovia II Legionowo, OTPS
Nike I Ostrołęka
Hala: Mysiadło, ul. Kwiatowa 28
11.00 Saska – Nike
ok. 12.15 LTS – Saska
ok. 13.30 Saska – Krótka
11.00 Saska – Metro
ok. 12.15 Radomka – Saska
Organizator: LKS Wrzos Międzyborów
Adres: Międzyborów, ul. Staszica 5
Uczestnicy: KS Saska Warszawa, RCS Czarni Radom II, UKS MKS MDK Warszawa, LKS
Wrzos Międzyborów, KS Metro Warszawa III, Legia Warszawa
Sobota 26.10.2019 (zbiórka 8:15)
9.00 Saska – Legia
ok. 10.15 Saska – RCS II
ok. 11.30 MDK – Saska
Niedziela 27.10.2019 (zbiórka 9:00)
10:00 Saska – Wrzos
ok. 11.15 Metro III – SaskaOgólnopolski turniej dwójek dziewcząt (2009 i młodsze)
Adres: Hala widowiskowo – sportowa w Nadarzynie ul. Żółwińska 41
przyjazd – rozgrzewka 8.00-8.45
odprawa trenerów 8.40
początek gier 9.00
obiad ok. 12.30
dekoracja 17.00Ogólnopolski turniej trójek dziewcząt (2008 i młodsze)
Adres: Hala widowiskowo – sportowa w Nadarzynie ul. Żółwińska 41
przyjazd – rozgrzewka 8.00-8.45
odprawa trenerów 8.40
początek gier 9.00
obiad ok. 12.30
dekoracja 17.00
Organizator: LKS Wrzos Międzyborów
Adres: Międzyborów, ul. Staszica 5
Uczestnicy: KS Saska Warszawa, RCS Czarni Radom II, UKS MKS MDK Warszawa, LKS
Wrzos Międzyborów, KS Metro Warszawa III, Legia Warszawa
Sobota 26.10.2019 (zbiórka 8:15)
9.00 Saska – Legia
ok. 10.15 Saska – RCS II
ok. 11.30 MDK – Saska
Niedziela 27.10.2019 (zbiórka 9:00)
10:00 Saska – Wrzos
ok. 11.15 Metro III – Saska