Kalendarz
DWÓJKI CHŁOPCÓW MISTRZOSTWA MAZOWSZA W MINI SIATKÓWCE – TURNIEJ ROZSTAWIENIOWY – DWÓJKI CHŁOPCÓW Saska Warszawa 1: Sołtykiewicz, Świszcz, Jaworski TRÓJKI CHŁOPCÓW MISTRZOSTWA MAZOWSZA W MINI SIATKÓWCE – TURNIEJ ROZSTAWIENIOWY – TRÓJKI CHŁOPCÓW Saska Warszawa 1: Varava, Zimmermann, Borkowski, Magier CZWÓRKI DZIEWCZĄT MISTRZOSTWA MAZOWSZA W MINI SIATKÓWCE – TURNIEJ ROZSTAWIENIOWY – CZWÓRKI DZIEWCZĄT ZBIÓRKA godz. 12:15 Saska Warszawa 1: Kudlicka, Orlicz N., Chojnacka A., Orlicz Z., Mańk, Chojnacka N. (Grupa H godz. 13:00) CZWÓRKI CHŁOPCÓW MISTRZOSTWA MAZOWSZA W MINI SIATKÓWCE – TURNIEJ ROZSTAWIENIOWY – CZWÓRKI CHŁOPCÓW Saska Warszawa: Stybliński, Wróbel, Domański, Dębowski III Liga Wojewódzka Młodziczek SOBOTA 7 grudnia 2019 r. KS SASKA Warszawa: Wieczorek, Sztylko, Zielińska, Wiśniewska, Kiełek, Rogińska, Damentko, Jeż, Mrówka, Golan, Kozicka, Lapeusz, Boruc, Łączyńska III Liga Wojewódzka Młodziczek NIEDZIELA 8 grudnia 2019 r. KS SASKA Warszawa: Wieczorek, Sztylko, Zielińska, Wiśniewska, Kiełek, Rogińska, Damentko, Jeż, Mrówka, Golan, Kozicka, Lapeusz, Boruc, Łączyńska ZBIÓRKA: 8:30 START: 9:00 Miejsce: Szkoła Podstawowa IM. Jana Pawła II w Tłuszczu, ul. Szkolna 1 Dziewczęta rocznik 2009 (dwójki) Chłopcy rocznik 2009 (dwójki) Dziewczęta rocznik 2008 (trójki) KS Saska Warszawa I: Kozicka, Lapeusz, Jarosiewicz Chłopcy rocznik 2008 (trójki) III Liga Sobota 14.12.2019 Niedziela 15.12.2019 KS SASKA Warszawa: Baran, Łapkiewicz, Kawecki, Bilski, Stybliński, Borko, Zieliński, Surynt, Wróbel, Domański, Dębowski, Matysiak ZBIÓRKA: 8:30 START: 9:00 Miejsce: Szkoła Podstawowa IM. Jana Pawła II w Tłuszczu, ul. Szkolna 1 Dziewczęta rocznik 2007 (czwórki) KS Saska Warszawa I: Kudlicka, Chojnacka A., Orlicz N., Lapeusz, Kozicka, Baran Z, KS Saska Warszawa II: Chojnacka N., Orlicz Z., Filocha, Zabłocka, Olszewska, Sztylko N., Baran G (R) III Liga Sobota 14.12.2019 Niedziela 15.12.2019 KS SASKA Warszawa: Baran, Łapkiewicz, Kawecki, Bilski, Stybliński, Borko, Zieliński, Surynt, Wróbel, Domański, Dębowski, Matysiak Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki: zawodniczki, zawodników z rodzinami oraz przyjaciół KS Saska Warszawa na nasz turniej, który jak co roku odbywa się na ostatnich zajęciach przed Świętami Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję na wspólne siatkarskie emocje i rywalizację, ale przede wszystkim dobrą zabawę i rodzinną atmosferę. Jesteśmy przekonani, że wszyscy razem spędzimy miło czas w świątecznej atmosferze podziwiając siatkarskie postępy swoich dzieciaków i słuchając świątecznych piosenek. Plan imprezy:
JÓZEFOSŁAW ul. Kameralna 11
8:30 – ZBIÓRKA
9.00 – ODPRAWA TRENERÓW
9.30 – ROZPOCZĘCIE GIER
Saska Warszawa 2: Wydra, Miłosek
JÓZEFOSŁAW ul. Kameralna 11
11:30 – ZBIÓRKA
12.00 – ODPRAWA TRENERÓW
12.30 – ROZPOCZĘCIE GIER
CENTRUM WIDOWISKOWO-SPORTOWE GMINY OŻARÓW MAZOWIECKI – KRĘCZKI ul. Sochaczewska 218
ODPRAWA TRENERÓW : DLA GRUP: A-D 8.30 , DLA GRUP: E – H 13.00
CENTRUM WIDOWISKOWO – SPORTOWE GMINY OŻARÓW MAZOWIECKI KRĘCZKI ul. Sochaczewska 218
8:15 – ZBIÓRKA
8:30 – ODPRAWA TRENERÓW
9:00- POCZĄTEK GIER
Skład Ligi: NOSiR Nowy Dwór Maz., MUKS Sparta I Warszawa, KS Saska Warszawa, LTS Legionovia II Legionowo, KS Metro II Warszawa, UKS Atena II Warszawa
Międzyborów, ul. Staszica 5
13:15 – ZBIÓRKA
Skład Ligi: NOSiR Nowy Dwór Maz., MUKS Sparta I Warszawa, KS Saska Warszawa, LTS Legionovia II Legionowo, KS Metro II Warszawa, UKS Atena II Warszawa
Międzyborów, ul. Staszica 5
9:15 – ZBIÓRKA14 grudnia 2019 roku (sobota) godz. 9.00 „dwójki”, „trójki” dziewcząt i chłopców
KS Saska Warszawa I: Sołtykiewicz, Świszcz, Jaworski
KS Saska Warszawa II: Wydra, Miłosek, Szkurłat
KS Saska Warszawa II: Baran Z., Olszewska, Sokołowska, Solecka
KS Saska Warszawa I: Varava, Magiera, Borkowski, Węgrzyn
Organizator: UKS Iskra Warszawa
Adres: Warszawa, ul. Orłów Piastowskich 47
Uczestnicy: UKS Iskra Warszawa, KS Saska Warszawa, RCS Czarni Radom II, LKS Wrzos
Międzyborów, UKS Polonez Wyszków I, UKS Piątka Wołomin II
8:45 – zbiórka
9:30 Saska – Wrzos
ok. 10:45 Iskra – Saska
ok. 13:15 Saska – Piątka II
9:15 zbiórka
10:00 Saska – RCS II
ok. 11:15 Saska – Polonez I15 grudnia 2019 roku (niedziela) godz. 9.00 „czwórki” dziewcząt
Organizator: UKS Iskra Warszawa
Adres: Warszawa, ul. Orłów Piastowskich 47
Uczestnicy: UKS Iskra Warszawa, KS Saska Warszawa, RCS Czarni Radom II, LKS Wrzos
Międzyborów, UKS Polonez Wyszków I, UKS Piątka Wołomin II
8:45 – zbiórka
9:30 Saska – Wrzos
ok. 10:45 Iskra – Saska
ok. 13:15 Saska – Piątka II
9:15 zbiórka
10:00 Saska – RCS II
ok. 11:15 Saska – Polonez IIII Mikołajkowy Turniej Świąteczny – „Christmas Cup”
16:30 – 16:45 Zbiórka i losowanie zespołów gr. młodsza (Minisiatkówka I, II, III)
16:45 – 18:00 Rozegranie turnieju gr. młodsza
17:45 – 18:00 Zbiórka i losowanie gr. starsza (Młodziczki, Młodzicy, Młodzik/Kadet i wyznaczone osoby z Minisiatkówka III)
18:00 – 19:15 Rozegranie turnieju gr. starsza
19:15 – 19:30 Dekoracja i wręczenie medali
19:30 – 19:45 Loteria świąteczna
19:45 – 20:00 ZakończenieZAPRASZAMY!!!