Kalendarz
Radom ul. Rapackiego 24 TRANSPORT: KS Saska Warszawa I: Turniej „czwórek” dziewcząt w Nadarzynie MIEJSCE: Nadarzyn ul. Żółwińska 41 KS Saska Warszawa I: Lapeusz, Kozicka, Olszewska, Baran Z., Zespoły: 11.11.2020 NADARZYN ŻÓŁWIŃSKA 41 BOISKO 1 BOISKO 2 BOISKO 3 DO HALI WPUSZCZONE ZOSTANĄ PO 2 OSOBY DOROSŁE Z KAŻDEG ZESPOŁU, BEZ ŻADNYCH WYJĄTKÓW 15:30 – zbiórka – ZSŁ (parking) I liga 9:15 ZBIÓRKA KS Saska Warszawa: Kawecki, Łapkiewicz, Bilski, Borko, Matysiak, Krzemień, Zieliński, Stybliński, Dębowski, Domański I liga 9:15 ZBIÓRKA KS Saska Warszawa: Kawecki, Łapkiewicz, Bilski, Borko, Matysiak, Krzemień, Zieliński, Stybliński, Dębowski, Domański Po rozegraniu wszystkich naszych meczy I ligi w niedzielę jedziemy na mecz do Wołomina, aby dograć ostatni zaległy mecz I turnieju II ligi młodzików. Adres: Wołomin, ul. Lipińska 16 KS SASKA WARSZAWA vs RCS Czarni Radom II KS Saska Warszawa: Kawecki, Łapkiewicz, Bilski, Borko, Matysiak, Krzemień, Zieliński, Stybliński, Dębowski, Domański Skład ligi: KS Saska Warszawa, UMKS MOS Wola II, OTPS Nike Ostrołęka Organizator sobota: OTPS Nike Ostrołęka 10:15 ZBIÓRKA Skład ligi: KS Saska Warszawa, UMKS MOS Wola II, OTPS Nike Ostrołęka Organizator niedziela: Radomka Radom 9:15 ZBIÓRKA
14:45 – zbiórka – ZSŁ (parking)
16:15 rozgrzewka
1 mecz 17:00 RCS II Radom – Saska Warszawa
2 mecz 18:30 RCS I Radom – Saska Warszawa
Trener Sołtykiewicz: Bilski, Kawecki, Matysiak
Pan Domański: Domański, Stybliński, Borko, Krzemień
Pan Surynt: Łapkiewicz, Zieliński, Surynt, Dębowski
KS Saska Warszawa II:
KS Saska Warszawa III:
Każdy z każdym pełny mecz do 2 wygranych setów do 15 (ew. tie break do 11)
Trzeba zabrać piłki do rozgrzewki
ZBIÓRKA: 8:30
I MECZ: 9:00
KS Saska Warszawa II: Sztylko N., Jarosiewicz, Lipska, Baran G., Solecka
Trener: Michał Bartnik
1. GLKS Nadarzyn I
2. GLKS Nadarzyn II
3. Lider Konstantynów
4. Saska Warszawa II
5. Sandecja Nowy Sącz
6. Saska Warszawa I
7. Salon Staniątki
09:00 GLKS 1 – GLKS 2 SANDECJA – STANIĄTKI LIDER – SASKA 1
09:50 GLKS 1 – SASKA 2 STANIĄTKI – LIDER GLKS 2 – SANDECJA
10:40 GLKS 1 – SANDECJA SASKA 2 – LIDER GLKS 2 – SASKA
11:30 GLKS 1 – LIDER SASKA 2 – SASKA STANIĄTKI – GLKS 2
12:20 GLKS 2 – LIDER SASKA 2 – SANDECJA SASKA – STANIĄTKI
13:10 GLKS 1 – SASKA 2 RADKÓW – STANIĄTKI SANDECJA – LIDER
14:00 GLKS 1 – STANIĄTKI RADKÓW – GLKS 2 SANDECJA – SASKA 2
PO KORYTARZU ORAZ POMIĘDZY MECZAMI PROSZĘ ABY WSZYSTCY PORUSZALI SIĘ W MASKACH
NIE PRZEWIDUJE PRZERWY OBIADOWEJ, WIDZICIE HARMONOGRAM, PROŚBA ABY KAŻDY ZESPÓŁ OGRANĄŁ JEDZENIE WE WŁASNYM ZAKRESIE (STOŁÓWKA ODMÓWIŁA MI USŁUGI A W ZASADZIE ZAMKNĘŁA SIĘ 🙁 NA AMEN))
DROBNE UPOMINKI DLA WSZYSTKICH ZAWODNICZEK
NAGRODY I MEDALE ZA MIEJSCA 1-3
PUCHARY ZA WSZYSTKIE MIEJSCA
KAŻDY WYGRANY SET TO 1 PUNKT.
W PRZYPADKU TAKIEJ SAMEJ LICZBY PUNKTÓW O MIEJSCU DECYDOWAĆ BĘDĄ MAŁE PUNKTY
17:15 – rozgrzewka
Pan Domański: Domański,
Organizator: Turniej komercyjny
Uczestnicy: UMKS MOS Wola Warszawa I, UKS Piątka Wołomin I, KS Metro Warszawa,
Akademia Wójtowicza, RCS Czarni Radom I, KS Saska Warszawa
Adres: Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66
Organizator: Turniej komercyjny
Uczestnicy: UMKS MOS Wola Warszawa I, UKS Piątka Wołomin I, KS Metro Warszawa,
Akademia Wójtowicza, RCS Czarni Radom I, KS Saska Warszawa
Adres: Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66
I, BETA Błonie, LTS Legionovia I, MUKS Radomka Radom
Hala sobota: ul. Traugutta 1, Ostrołęka
I, BETA Błonie, LTS Legionovia I, MUKS Radomka Radom
Hala niedziela: ul. 25 Czerwca 79, Radom