Kalendarz
Organizator: zbiórka 7:30 Jeziorańskiego 46 10:00 -15:00 Turniej w miejscowości Mirzec Skład: Wydra, Sołtykiewicz, Świszcz Organizator: zbiórka 7:30 Aleja stanów zjednoczonych 24 10:00 -15:00 Turniej w miejscowości Mirzec Skład: Miłosek, Szkurłat Komunikat Organizacyjny Turnieju Półfinałowego Ligi Wojewódzkiej Młodzików Organizator: UKS Piątka Wołomin Adres: Wołomin, ul. Lipińska 16; O końcowej kolejności decyduje: ZBIÓRKA: Komunikat Organizacyjny Turnieju Półfinałowego Ligi Wojewódzkiej Młodzików Organizator: UKS Piątka Wołomin Adres: Wołomin, ul. Lipińska 16; O końcowej kolejności decyduje: ZBIÓRKA:
Wydział Gier i Dyscypliny MWZPS uprzejmie informuje, że Turniej Półfinałowy Ligi
Wojewódzkiej Młodzików odbędzie się w dniach 20 – 21.02.2021. Obowiązującym
dokumentem jest „Organizacja oraz zasady rozgrywania meczów w Lidze Wojewódzkiej
Młodzików”.
TURNIEJ ODBYWAJĄ SIĘ BEZ UDZIAŁU KIBICÓW. WEJŚCIE NA HALĘ TYLKO
DLA CZŁONKÓW ZESPOŁÓW ZGŁOSZONYCH NA FORMULARZU F-02,
SĘDZIÓW ORAZ OBSŁUGI HALI I ZAWODÓW. RELACJA FILMOWA
Z MECZÓW PROWADZONA BĘDZIE NA FACEBOOK-U ORGANIZATORA – UKS
PIĄTKA WOŁOMIN
Uczestnicy:
1. UKS Piątka Wołomin I
2. KS Saska Warszawa
3. RCS Czarni Radom I
4. Akademia Wójtowicza
5. KS Metro Warszawa II
6. MOS Wolska Siatkówka
Harmonogram:
Sobota 20.02.2021
9.30 Piątka I – MOS WS
ok. 10.30 MOS WS – Akademia
ok. 11.30 RCS I – Akademia
ok. 12.30 RCS I – Piątka I
ok. 13.30 Saska – MOS WS
ok. 14.30 Akademia – Metro II
ok. 15.30 Metro II – RCS I
ok. 16.30 Piątka I – Saska
ok. 17.30 Saska – Metro II
Niedziela 21.02.2021
9.30 Piątka I – Akademia
ok. 10.30 Akademia – Saska
ok. 11.30 Saska – RCS I
ok. 12.30 RCS I – MOS WS
ok. 13.30 MOS WS – Metro II
ok. 14.30 Metro II – Piątka I
Organizator zapewnia tylko piłki meczowe. Piłki do rozgrzewki należy mieć własne.
1.Większa liczba zdobytych punktów (2 punkty – wygrany mecz, 1 punkt – przegrany mecz,0 punktów – przegrany mecz walkowerem).
2.Większa liczba zwycięstw.
3.Większy stosunek wygranych setów do przegranych.
4.Większy stosunek wygranych małych punktów do przegranych.
5.Bilans spotkania pomiędzy zainteresowanymi drużynami.
Sobota: 12:00
Niedziela: 9:30
KS Saska Warszawa: Kawecki, Bilski, Zieliński, Łapkiewicz, Borko, Matysiak, Krzemień, Stybliński, Wróbel, Domański, Surynt, Dębowski
Wydział Gier i Dyscypliny MWZPS uprzejmie informuje, że Turniej Półfinałowy Ligi
Wojewódzkiej Młodzików odbędzie się w dniach 20 – 21.02.2021. Obowiązującym
dokumentem jest „Organizacja oraz zasady rozgrywania meczów w Lidze Wojewódzkiej
Młodzików”.
TURNIEJ ODBYWAJĄ SIĘ BEZ UDZIAŁU KIBICÓW. WEJŚCIE NA HALĘ TYLKO
DLA CZŁONKÓW ZESPOŁÓW ZGŁOSZONYCH NA FORMULARZU F-02,
SĘDZIÓW ORAZ OBSŁUGI HALI I ZAWODÓW. RELACJA FILMOWA
Z MECZÓW PROWADZONA BĘDZIE NA FACEBOOK-U ORGANIZATORA – UKS
PIĄTKA WOŁOMIN
Uczestnicy:
1. UKS Piątka Wołomin I
2. KS Saska Warszawa
3. RCS Czarni Radom I
4. Akademia Wójtowicza
5. KS Metro Warszawa II
6. MOS Wolska Siatkówka
Harmonogram:
Sobota 20.02.2021
9.30 Piątka I – MOS WS
ok. 10.30 MOS WS – Akademia
ok. 11.30 RCS I – Akademia
ok. 12.30 RCS I – Piątka I
ok. 13.30 Saska – MOS WS
ok. 14.30 Akademia – Metro II
ok. 15.30 Metro II – RCS I
ok. 16.30 Piątka I – Saska
ok. 17.30 Saska – Metro II
Niedziela 21.02.2021
9.30 Piątka I – Akademia
ok. 10.30 Akademia – Saska
ok. 11.30 Saska – RCS I
ok. 12.30 RCS I – MOS WS
ok. 13.30 MOS WS – Metro II
ok. 14.30 Metro II – Piątka I
Organizator zapewnia tylko piłki meczowe. Piłki do rozgrzewki należy mieć własne.
1.Większa liczba zdobytych punktów (2 punkty – wygrany mecz, 1 punkt – przegrany mecz,0 punktów – przegrany mecz walkowerem).
2.Większa liczba zwycięstw.
3.Większy stosunek wygranych setów do przegranych.
4.Większy stosunek wygranych małych punktów do przegranych.
5.Bilans spotkania pomiędzy zainteresowanymi drużynami.
Sobota: 12:00
Niedziela: 9:30
KS Saska Warszawa: Kawecki, Bilski, Zieliński, Łapkiewicz, Borko, Matysiak, Krzemień, Stybliński, Wróbel, Domański, Surynt, Dębowski
KS Saska Warszawa 2: Bąk Zosia, Langier Lena, Langier Gabrysia, Górna Gabrysia
KS Saska Warszawa 2: Chrzanowska Weronnika, Dowgwiłłowicz Olga, Szymańska Gabrysia
KS Saska Warszawa 3: Kubik Ola, Jungowska Nina, Frączkiewicz Blanka
KS Saska Warszawa 2: Bąk Zosia, Langier Lena, Langier Gabrysia, Górna Gabrysia
KS Saska Warszawa 2: Chrzanowska Weronnika, Dowgwiłłowicz Olga, Szymańska Gabrysia
KS Saska Warszawa 3: Kubik Ola, Jungowska Nina, Frączkiewicz Blanka