MISTRZOSTWA MAZOWSZA W MINISIATKÓWCE „4” DZIEWCZĄT 15.04.2023 (SOBOTA) „4” DZIEWCZĄT 9:00 – 14:00 (odprawa trenerów 8:45) MYSIADŁO UL. KWIATOWA 28 (wejście do obiektu nie wcześniej niż 45 minut przed rozpoczęciem gier)
MISTRZOSTWA MAZOWSZA W MINISIATKÓWCE „2” CHŁOPCÓW 16.04.2023 (NIEDZIELA) „2” CHŁOPCÓW 9:00-11:30 (odprawa trenerów 8:45) MROKÓW, UL. MARII ŚWIĄTKIEWICZ 2A (wejście do obiektu nie wcześniej niż 45 minut przed rozpoczęciem gier)
III liga – Saska II – Krzemień, Klepacki, Zych
X liga – Saska III – Główczyński, Korytkowski
„2” CHŁOPCÓW 12:30-15:00 (odprawa trenerów 12:15) MROKÓW, UL. MARII ŚWIĄTKIEWICZ 2A (wejście do obiektu nie wcześniej niż 45 minut przed rozpoczęciem gier)
II liga – Saska I – Frątczak, Leszczyński
MISTRZOSTWA MAZOWSZA W MINISIATKÓWCE „3” DZIEWCZĄT 16.04.2023 (NIEDZIELA)
„3” DZIEWCZĄT 9:00-12:30 (odprawa trenerów 8:45) MIĘDZYBORÓW, UL. STASZICA 5 (wejście do obiektu
nie wcześniej niż 45 minut przed rozpoczęciem)
I liga – Saska I – Kubik, Jungowska, Frączkiewicz, Kavaliova
III liga – Saska II – Chrzanowska, Sztonyk, Trochym, Pucek
VI liga – Saska III – Piotrowicz, Królak, Dey, Pałasz, Eckardt
MISTRZOSTWA MAZOWSZA W MINISIATKÓWCE „2” DZIEWCZĄT 16.04.2023 (NIEDZIELA) „2” DZIEWCZĄT 13:15 – 16:15 (odprawa trenerów 13:00) MIĘDZYBORÓW, UL STASZICA 5 (wejście na obiekt najwcześniej 45 minut przed rozpoczęciem)
I liga – Saska I – Gajownik, Borycka, Naborowska
VI liga – Saska III – Zdunek, Korzeń-Wilczak, Kurzela
„2” DZIEWCZĄT 16:45 – 19:45 (odprawa trenerów 16:45) MIĘDZYBORÓW, UL STASZICA 5 (wejście na obiekt najwcześniej 45 minut przed rozpoczęciem)
IV liga – Saska II – Rogala, Mirowska, Sołtykiewicz
TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY TERMINY
2 dziewcząt 14.05.2023 Mysiadło, ul. Kwiatowa 28
3 dziewcząt 14.05.2023 Mysiadło, ul. Kwiatowa 28
4 dziewcząt 13.05.2023 Mysiadło, ul. Kwiatowa 28
2 chłopców 14.05.2023 Mroków, ul. Marii Świątkiewicz 2a
3 chłopców 14.05.2023 Mroków, ul. Marii Świątkiewicz 2a
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, gdzie uzyskał również stopień trenera II klasy piłki siatkowej oraz instruktora lekkiej atletyki. Jako student AWF zdobywał doświadczenie prowadząc statystki Reprezentacji Polski Juniorek i Kadetek w SMS PZPS Sosnowiec. Praktykę trenerską natomiast pod okiem trenera Daniela Castelaniego i Jacka Nawrockiego w PGE Skra Bełchatów. Był również trenerem asystentem w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale trenera Grzegorza Rysia.
W 2015 roku założyciel własnej, niezależnej Szkółki Siatkarskiej Saska Volley, na bazie której w 2017 roku powstał Klub Sportowy Saska Warszawa.
Jako zawodnik występował:
– AZS Gliwice oraz MMKS Dąbrowa Górnicza – III liga w latach 2004 – 2006
– AZS AWF Katowice, Akademickie Mistrzostwo Śląska – 2007 r.
– Kasztelan Rozprza, III liga, złoty medal Mistrzostw Województwa Łódzkiego LZS
– KPS RKS Lechia Tomaszów Maz., III liga, złoty medal Mistrzostw Województwa Łódzkiego Seniorów oraz awans do II ligi PZPS.
Jako trener:
– półfinał Mistrzostw Województwa Łódzkiego w III lidze seniorów – 2007
– III miejsce Mistrzostw Polski LZS z zespołem juniorów Kasztelana Rozprza – 2008
– IV miejsce Ogólnopolski Turniej Juniorów o Puchar Prezesa PGE Skry Bełchatów – 2008
– I miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży z zespołem dziewcząt Zespołu Szkół nr 37 – 2012
– II i III miejsce Mistrzostw Mazowsza Kinder + Sport w kat. dwójek z klubem Metro Warszawa – 2015
– IX i XVI miejsce Mistrzostw Polski Kinder + Sport – Kraków 2015
– III miejsce Mistrzostw Mazowsza Kinder + Sport w kat. trójek chłopców jako Saska Volley – 2017
– V miejsce Mistrzostw Mazowsza Kinder + Sport w kat. czwórek chłopców jako Saska Volley – 2017
– III miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży z zespołem chłopców Zespołu Szkół Łączności – 2018
– I miejsce Puchar Prezesa MWZPS w kat. trójek chłopców – 2019
– V miejsce Mistrzostw Mazowsza Kinder + Sport w kat. czwórek dziewcząt KS Saska Warszawa – 2019
– II miejsce Mistrzostw Mazowsza Kinder + Sport w kat. czwórek dziewcząt KS Saska Warszawa – 2019
– XXVI miejsce Mistrzostw Polski Kinder + Sport w kat. czwórek chłopców KS Saska Warszawa – Zabrze 2019
Kamil Jeż jest również pierwszym trenerem Aleksandry Filip (2004), która została powołana do młodzieżowej reprezentacji Polski w latach 2017-2019, stając się jednocześnie jej kapitanem.
Odznaczony Medalem Honorowym MWZPS za zasługi w rozwoju i popularyzacji piłki siatkowej na Mazowszu w 2021 r.