PRASKO PÓŁNOCNA LIGA DWÓJEK SIATKARSKICH 2019 – turniej dla dziewcząt z rocznika 2007 i mł.
Prasko-Północna Ligi Dwójek Siatkarskich Dziewcząt z rocznika 2007 i mł.
MIEJSCE: Hala DOSiR przy ul. Szanajcy 17/19 w Warszawie
ZBIÓRKA: godz. 11:30
KS SASKA WARSZAWA zgłosił do turnieju 5 zespołów, które będą grały pod nazwą:
I LOVE PRZEWROTY 1: Skórska, Lapeusz,
I LOVE PRZEWROTY 2: Kozicka, Baran Z., Baran G.
I LOVE PRZEWROTY 3: Kudlicka, Tasak, Olszewska,
I LOVE PRZEWROTY 4: Solecka, Mańk, Orlicz Z.,
I LOVE PRZEWROTY 5: Korczak, Orlicz N., Stremler
Wszystkie nasze zespoły grają w sesji popołudniowej w grupach VII-XII od godziny 12:15 do 15:15.
Rejestracja zespołów od godziny 11:15 (PROSZĘ PAMIĘTAĆ O ZGODACH WYSŁANE ZOSTAŁY MAILEM)
KINDER + SPORT 3 TURNIEJ ELIMINACYJNY 4 DZ
LESZNOWOLA ul. Szkolna 6 – czwórki dziewcząt
9:00 zbiórka, 9.30 START 1-4 liga;
KS SASKA Warszawa I (1 liga): Zielińska, Wiśniewska, Sztylko, Wieczorek, Bojarska
5-8 liga 14:30 zbiórka, 15.00 START
KS SASKA Warszawa II (5 liga): Kiełek, Jeż, Golan, Kociszewska, Korycka
KINDER + SPORT 3 TURNIEJ ELIMINACYJNY 4 CH
MROZY ul. Licealna 7 – czwórki chłopców
Czwórki 9:00 zbiórka, 9.30 START 1-4 liga
KS SASKA Warszawa I (1 liga): Kawecki, Zieliński, Surynt, Borko, Łapkiewicz, Bilski
SLS 2007/8 dz i Młodzik 1
MARZEC