PRASKO PÓŁNOCNA LIGA DWÓJEK SIATKARSKICH 2019 – turniej dla dziewcząt z rocznika 2007 i mł.

PRASKO PÓŁNOCNA LIGA DWÓJEK SIATKARSKICH 2019 – turniej dla dziewcząt z rocznika 2007 i mł.

Prasko-Północna Ligi Dwójek Siatkarskich Dziewcząt z rocznika 2007 i mł.

MIEJSCE: Hala DOSiR przy ul. Szanajcy 17/19 w Warszawie

ZBIÓRKA:  godz. 11:30

KS SASKA WARSZAWA zgłosił do turnieju 5 zespołów, które będą grały pod nazwą:

I LOVE PRZEWROTY 1: Skórska, Lapeusz,

I LOVE PRZEWROTY 2: Kozicka, Baran Z., Baran G.

I LOVE PRZEWROTY 3: Kudlicka, Tasak, Olszewska,

I LOVE PRZEWROTY 4: Solecka, Mańk, Orlicz Z.,

I LOVE PRZEWROTY 5: Korczak, Orlicz N., Stremler

Wszystkie nasze zespoły grają w sesji popołudniowej w grupach VII-XII od godziny 12:15 do 15:15.

Rejestracja zespołów od godziny 11:15 (PROSZĘ PAMIĘTAĆ O ZGODACH WYSŁANE ZOSTAŁY MAILEM)

KINDER + SPORT 3 TURNIEJ ELIMINACYJNY 4 DZ

LESZNOWOLA ul. Szkolna 6 – czwórki dziewcząt

9:00 zbiórka, 9.30 START 1-4 liga;

KS SASKA Warszawa I (1 liga): Zielińska, Wiśniewska, Sztylko, Wieczorek, Bojarska

5-8 liga 14:30 zbiórka, 15.00 START

KS SASKA Warszawa II (5 liga): Kiełek, Jeż, Golan, Kociszewska, Korycka

 

KINDER + SPORT 3 TURNIEJ ELIMINACYJNY 4 CH

MROZY ul. Licealna 7 – czwórki chłopców

Czwórki 9:00 zbiórka, 9.30 START 1-4 liga

KS SASKA Warszawa I (1 liga): Kawecki, Zieliński, Surynt, Borko, Łapkiewicz, Bilski