Co aktualnie dzieje się w KS Saska Warszawa? – DUŻO!

2021-10-12 | Aktualności

Prawie połowa października, a w Naszym Klubie praca wre. Zarówno na treningach, jak i na turniejach towarzyskich i ligowych.
Zaczynamy od najmłodszych.

MINISIATKÓWKA
Pierwsze turnieje mają za sobą nasze najmłodsze siatkarki i siatkarze:
„dwójki” dziewcząt – turniej w Nadarzynie – 6 miejsce
„dwójki” chłopców – turniej w Międzyborowie – 3 miejsce
„trójki” dziewcząt – turniej w Nadarzynie – 2 miejsce
MŁODZICZKI
Rozegrały turnieje na Bielanach, w Nadarzynie i na Woli. Młodziczki rozegrały również turniej rozstawieniowy w Radomiu i pierwszy turniej ligowy zagramy w III lidze.
MŁODZICY
Brali udział w Turnieju o PP Metro i w turnieju rozstawieniowym w Grodzisku Maz. – chłopaki pierwszy turniej ligowy również zagrają w III lidze.
KADETKI
Po raz pierwszy KS Saska Warszawa startuje w tej kategorii w Mistrzostwach Mazowsza. Walczymy w II lidze w gr. D i póki co idzie nam całkiem nieźle. Z pięciu meczy wygrywamy 3 i mamy na koncie 9 pkt. Aktualnie zajmujemy II miejsce w tabeli i walczymy dalej.

Jak na niespełna 1,5 miesiąca to sporo się dzieje. Ani zawodnicy, ani trenerzy nie mogą narzekać na nudę. Wystartował też 5 sezon SLS – czyli Saskiej Ligi Siatkówki. W najbliższym czasie  (17 października) odbędzie się  IV Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek „NIEPODLEGŁA”. Planujemy również obóz zimowy, który odbędzie się od 28 stycznia do 4 lutego 2022 w Kielnarowej na który pojadą tylko zawodniczki i zawodnicy z grup startujących w rozgrywkach o Mistrzostwo Mazowsza.