„Czwórki” z Saskiej na 4 miejscu na Mazowszu!

2024-05-18 | Aktualności

To bardzo dobry wynik, choć marzyliśmy o medalach. Pokazaliśmy, że jesteśmy w ścisłej czołówce w województwie.
Dziewczyny w grupie odniosły 4 🟩zw. i 1🟥 p. Co dało nam awans do 🔝4️⃣.
Zabraliśmy ze sobą porażkę z Nadarzynem i zostały nam dwa mecze z Nieporętem i Varsovią. Przegrywamy pierwszy mecz 0:2, ale po bardzo dobrej grze. Zostaje nam ostatni mecz z Varsovią, którego stawką jest 🥉i awans na MP🇵🇱.
Początek meczu to duże emocje i walka, ostatecznie wygrywamy na przewagi. W drugim secie gonimy stratę z początku meczu, której nie udaje nam się odrobić. W tiebreaku zaczynamy od dwóch słabych przyjęć i odrabianiem strat. Przegrywamy 3 seta i cały mecz 1:2. Emocje puszczają i są łzy, które pokazują ogromną pracę i zaangażowanie. Niewiele zabrakło do medali bo o nich marzyliśmy. Może trochę sił, a może po prostu szczęścia.
Dziewczyny zasłużyły na uznanie i szacunek. To wielka przyjemność móc z Wami pracować i przeżywać wspaniałe emocje. Dziękuję.
Wrócicie silniejsze … już niedługo⚔️💪
KS Saska Warszawa: Nina Jungowska, Alisa Kavaliova, Ola Kubik, Blanka Frączkiewicz, Yeva Dey i Ola Gajownik.
Trener: Kamil Sołtykiewicz i Paulina Czuchaj
Dziękujemy rodzicom i organizatorom UKS Lesznowola oraz Mazowiecko – Warszawski Związek Piłki Siatkowej.