Brązowy medal „trójek” dziewcząt w Finałach Mistrzostw Mazowsza!!!

2024-05-20 | Aktualności

Zrobiły to i znowu pojadą na MP🇵🇱‼️
Fantastyczne wieści z Lesznowoli, gdzie nasze 3️⃣-ki w Mistrzostwach Mazowsza wywalczyły brązowe medale🥉i awans na Mistrzostwa Polski, które odbędą się 28-30 czerwca w Katowicach.
Trenerzy: Kamil Sołtykiewicz, Paulina Czuchaj
I etap: Bardzo dobra solidna gra dziewczyn I i wygrywamy kolejno z Perłą Złotokłos, Krótką Mysiadło, Metrem Warszawa 2, Varsovią i Esperanto w stosunku 2:0. Jeśli, ktoś myśli że nie było emocji to jest w dużym błędzie. Trzeba jednak podkreślić, że dziewczyny były mega skoncentrowane i grały bardzo solidnie. Wygrywamy gr B i zabieramy zwycięstwo z Krótką do II etapu o miejsca 1-4.
Kolejny mecz z Mosem zagraliśmy poniżej swoich możliwości i przegrywamy 0:2.
Ostatni mecz ze Spartą Warszawa również nie układa się po naszej myśli i przegrywamy wyraźnie 1 seta. W drugim secie dziewczyny zresetowały głowy i zaczynamy dobrze 4:1. Sparta sukcesywnie odrabia straty i w końcówce wygrywa na przewagi Sparta.
Ponad 5 godzin walki na dużych emocjach i wysiłku fizycznym to dla nas za dużo. Duże zmęczenie, ale i wielka radość.
Sparta wygrywa wszystkie mecze , a 3 zespoły Mos, Saska i Krótką mają po 1 zwycięstwie. Najlepszy stosunek setów ma Mos, ale potem nasze dziewczyny, które dzięki zwycięstwie w grupie wyprzedzają Krótką.
Fantastyczne emocje‼️ Podziękowania dla wszystkich dziewczyn, rodziców i organizatorów UKS Lesznowola i Mazowiecko – Warszawski Związek Piłki Siatkowej
Szkolenie sportowe dzieci I młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy SASKA Warszawa współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa i Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy