Dobry występ młodziczek w IV turnieju ligowym.

2024-02-05 | Aktualności

Młodziczki Saska Warszawa I w ostatnim turnieju ligowym notują komplet 🟢5️⃣zwycięstw.
Tym samym kończymy sezon młodziczek z wielkim niedosytem na 16 miejscu na 65 startujących. Przed nami teraz czas przygotowań do następnego sezonu, dużo ciężkiej pracy oraz turnieje. Jesteśmy pewni, że w przyszłym sezonie będzie lepiej.
KS Saska Warszawa I: Baran, Dąbkowska, Cieciuk, Dowgwiłłowicz, Domańska, Jagiełło, Chrzanowska, Billik, Szymańska, Langier G., Langier L., Gołębiowski
Saska Warszawa II
„W ostatnim turnieju w IV lidze nie wygraliśmy żadnego meczu. Jednak wyniki poszczególnych meczy nie były najważniejsze. Drugi zespół to dziewczyny z rocznika 2011/12 . Udział w lidze młodziczek od początku traktowaliśmy treningowo. Chcieliśmy zagrać „szóstki”, zobaczyć jak to jest i zdobyć doświadczenie. Cele te zostały w 100% osiągnięte. Cieszę się, że poznaliśmy kilka systemów gry, które sprawdziliśmy w praktyce. Jestem zadowolony z dziewczyn, a najbardziej z atmosfery, która z meczu na mecz była coraz lepsza. Dziękujemy rodzicom za wsparcie i doping” – podsumował trener Kamil Sołtykiewicz.
Drugi zespół kończy sezon na miejscu 26 miejscu.
KS Saska Warszawa II: Kubik, Jungowska, Frączkiewicz, Kavaliova, Dey, Sztonyk, Chrzanowska, Borycka, Gajownik, Pucek, Trochym, Królak.