MINI-siatkówka MAXI-emocje!

2024-02-11 | Aktualności

KS Saska Warszawa w sezonie 2023/2024 startuje w Mistrzostwach Mazowsza w minisiatkówce w kategoriach: – „dwójki” dz (5 zespołów)
– „dwójki” ch (2 zespoły)
– „trójki” dz (3 zespoły)
– „czwórki” dz (4 zespoły)
Jak wypadły nasze zespoły w poszczególnych kategoriach sami sprawdźcie!
„DWÓJKI” ch
II Turniej rozstawieniowy w wykonaniu naszych chłopców w kat. „dwójek”
Saska Warszawa I – bilans meczy 6🟢 vs 1🔴
Saska Warszawa II – bilans meczy 2🟢 vs 5🔴
Kacper i Adam pokazują, że grać w siatkówkę potrafią. Grają świetnie w obronie i kapitalnie w ataku na siatce. Zwycięstwa cieszą, ale ich gra jeszcze bardziej. Chłopcy zajmują 2 msc w gr i kolejny turniej zagrają w I lidze.
Karol, Piotrek i Dominik, również świetnie walczyli. Widać postępy w grze, szczególnie w obronie. Sporo podbijamy piłek, ale zdarzają się jeszcze niewymuszone błędy. Wiemy, nad czym pracować. Zajmujemy 6 msc w gr. i w kolejnym turnieju zagramy w II lidze.
„DWÓJKI” dz
Za nami sobota z minisiatkówką w kategorii dwójek dziewczyn ‼️ Po 2️⃣ turnieju rozstawieniowym o Mistrzostwo Mazowsza nasze zespoły zagrają odpowiednio w :
❤️ Saska 1 1️⃣ Liga (Kurzela, Czop, Owczarek)
🩷 Saska 2 2️⃣ Liga ( Gorzkowska, Sołtykiewicz)
🧡 Saska 3 2️⃣ Liga (Wójcik, Ostrowska, Zielińska)
💛 Saska 4 8️⃣ Liga (Nowak, Stefańska)
💚 Saska 5 6️⃣ Liga ( Płaza, Jurczyńska, Barton)
Turnieje w których występujemy traktujemy jako bardzo ważną lekcje. Chcemy się zawsze dobrze bawić grając w siatkówkę, oczywiście zawsze będziemy walczyć o jak najlepsze miejsce. Podążamy małymi kroczkami do celu jakim jest oczywiście 🏅w Mistrzostwach Mazowsza🔥🔥🔥
„TRÓJKI” dz
Saska I – 5 zw.🟢 0 p.🔴
Saska II – 4 zw.🟢 1 p.🔴
Saska III – 1 zw.🟢 4 p.🔴
➡️💪Saska Warszawa I – Ola, Lena B., Lena N., i Daria pewnie wygrały wszystkie swoje mecze i zajęły 1 msc. w grupie co daje nam awan do I ligi.
➡️🔥Saska Warszawa II – Zosia, Lena, Dominika i Wika również pokazały się z dobrej strony wygrywając 4 mecze. Cieszą ostatnio poczynione postępy, szczególnie regularny serwis i niezłe przyjęcie oraz unikanie błędów własnych. Szkoda meczu z Varsovią I 18:21, ale dziewczyny zasługują na brawa za walkę do końca.
➡️⚔️Saska Warszawa III – Ola, Zuzia i Nina. To początki dziewczyn i wiedzieliśmy, że łatwo nie będzie. Cieszymy się z wygranego meczu. Zbieramy doświadczenie i trenujemy dalej. Cieszy zapał dziewczyn do pracy i chęć podnoszenia swoich umiejętności.
„CZWÓRKI” dz
Weekend z minisiatkówką kończy turniej rozstawieniowy w kat. „czwórek”
KS Saska Warszawa do rozgrywek zgłosił cztery zespoły. Wszystkie dziewczyny dały z siebie 100% i walczyły z całych sił.
Nasz pierwszy zespół nie niał problemów z odniesieniem kompletu zwycięstw i pewnie wygrał swoją grupę. Drugi zespół wyraźnie przegrał z Nadarzynem 1 i nieznacznie z Raszynem. W pozostałych trzech meczach spisał się już dużo lepiej i w gronie 3 drużyn z 3 zwycięstwami dzięki lepszym małym punktom zajął 2 miejsce. Trzeci i czwarty zespół miał już więcej problemów z powtarzalnością dobrych zagrań. Sporo błędów własnych szczególnie w polu serwisowym. Mimo wszystko cieszy duża grupa, która chce pracować i rozwijać swoją pasję. Wierzymy, że dziewczyny w kolejnych turniejach pokażą się z jeszcze lepszej strony.
Trenerzy: Kamil Sołtykiewicz i Paulina Czuchaj
❤️Saska I – Kubik, Jungowska, Dey, Frączkiewicz, Kavaliova 3🟩0🟥
💙Saska II – Sztonyk, Chrzanowska, Królak, Trochym, Pucek 3🟩2🟥
❤️Saska III – Wirecka, Piotrowicz, Polkowska, Słodownik, Lisowska 2🟩3🟥
💙Saska IV – Mańkowska, Urbańska, Zdebik, Łubisz, Pariaszewska 1🟩4🟥
Dziękujemy rodzicom za wsparcie i doping👏
Kolejny turniej z cyklu Kinder o Mistrzostwo Mazowsza 2-3 marca.