II Świąteczny Turniej „Christmas Cup” dla wszystkich zawodników Naszego Klubu za nami. Spodziewaliśmy się fajnego turnieju, rodzinnej, świątecznej atmosfery (i taka była), ale nie takich wspaniałych, wielkich emocji. Wszystko oczywiście odbyło się w duchu „fair play” i szacunku dla przeciwnika. Najlepsze jest to, że każdy zawodnik najwięcej wymagał od siebie. To wspaniała wiadomość, która pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. To dzięki Wam te nasze i Wasze marzenia może niedługo zaczną się spełniać.

Turniej rozpoczęły najmłodsze dzieciaki, które rywalizowały w „singlach” i „dwójkach”. Później do rywalizacji wkroczyły starsze zawodniczki i zawodnicy, którzy grali „trójki”. Poziom sportowy rósł z minuty na minutę, by osiągnąć szczyt podczas rywalizacji ostatniej grupy „młodzików”, którzy również grali „trójki”.
Po zakończeniu rozgrywek trenerzy wręczyli wszystkim dzieciom słodkie mikołaje, a najlepszym medale.
Na zakończenie odbyła się tradycyjna świąteczna loteria, która również wzbudziła niemałe emocje.
Serdecznie dziękujemy zawodnikom i gratulujemy najlepszym. Szczególne podziękowania składamy Pani Katarzynie Zielińskiej i wszystkim rodzicom, którzy wspaniałymi słodkościami zastawili stoły.

Klasyfikacja końcowa:

„Single” rocznik 2009/10/11

?Sołtykiewicz Kacper

?Baran Gabrysia

?Jaworski Wojtek

„Dwójki” rocznik 2008/07

?Lapeusz Gosia, Orlicz Natalia

?Kudlicka Zosia, Stanisławski Michał

?Baran Zuzia, Tasak Maja

„Trójki” 2006/07

?Jeż Ola, Bilski Mateusz, Zieliński Szymon

?Bojarska Sonia, Kawecki Janek, Stybliński Mateusz

?Wieczorek Karolina, Wróbel Bartek, Pełkowski Olek

„Trójki” 2003/04/05

?Janecki Mateusz, Stybliński Mikołaj, Rozmysł Bartek

?Gajek Julek, Borys Kacper, Sienicki Wojtek

?Błaziak Maja, Nowakowski Jaś, Bodnar Jecek

Saska Warszawa to mały Klub, ale z wielkimi marzeniami. Chyba można powiedzieć, że na „Saskiej” powstało coś więcej niż tylko siatkarski Klub szkolący dzieci. KS SASKA Warszawa to grupa życzliwych sobie ludzi, których połączyła pasja do siatkówki i wspólne cele, to miejsce, do którego chce się przychodzić, to w końcu, coś więcej niż znajomi – to Nasza Saska Siatkarska Rodzina.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2019!!!