III liga młodziczek o mistrzostwo Mazowsza.
Podopieczne trenera Kamila Jeża wygrały 3 mecze z 5 i zajęły 3 miejsce. Tym samym w kolejnym turnieju będziemy walczyć również w III lidze.
„Momentami gramy fajną siatkówkę, robimy przewagę, by za chwilę stracić kilka punktów w serii. W sobotę mieliśmy gorszy dzień. Niedziela to zupełnie inne rozdanie – nowa siła, energia i walka. Mamy swoje problemy, ale będziemy pracować mocno, by w kolejnym turnieju wywalczyć awans i wrócić do II ligi.

Saska Warszawa – Olimp Tłuszcz 0:2
Saska Warszawa – MUKS Volley Płock 2:1
Saska Warszawa – GLKS Nadarzyn II 0:2
Saska Warszawa – Sparta Warszawa I 2:0
Saska Warszawa LTS Legionovia II 2:0
Dziękuję dziewczynom za walkę, a rodzicom za sportowy doping.

KS SASKA Warszawa: Wieczorek, Sztylko, Zielińska, Wiśniewska, Kiełek, Mazur, Rogińska, Damentko, Jeż, Mrówka, Golan

Prasko-Północny Turniej Trójek Siatkarskich dla dziewczyn z rocznika 2008 i mł.
Klub Saska Warszawa reprezentowały 3 zespoły. Rozegraliśmy wiele meczy i zdobyliśmy cenne doświadczenie. Najbardziej cieszy fakt, że na DOSiR Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy przyjeżdża coraz więcej bardzo mocnych zespołów z całej Polski (m.in. z Ostrołęki, Elbląga, Nadarzyna, Łodzi, Braniewa, Warszawy itd.) I nie ma co się dziwić, bo Andrzej Sowa jest świetnym organizatorem, co udowodnił już wiele razy.
Turnieje na Pradzie Północ to dla nas wspaniała lekcja siatkówki, możliwość sprawdzenia się z mocnymi zespołami i cenne doświadczenie. Czeka nas dużo pracy, ale cieszę się, że siatkarsko rozwijamy się i idziemy w dobrą stronę, a dziewczyny czerpią radość z gry.
Na 48 startujących zespołów nasze dziewczyny ostatecznie zajęły:
7 msc Saska Warszawa I (Oliwia Kozicka, Gosia Lapeusz i Maja Tasak)
21 msc Saska Warszawa II (Zuzia Baran, Gabrysia Baran i Sztylko Nikola)
43 msc Saska Warszawa III (Amelia Sokołowska i Antosia Solecka)

Brawo dziewczyny!!!
Najlepsi kibice to nasi rodzice! Brawo Wy! Dziękujemy!

Szyjemy sport na miarę.
Zawodnicy, rodzice i trenerzy z Klub Sportowy SASKA Warszawa wzięli udział w akcji promującej aktywność fizyczną, która odbyła się na OSiR Praga-Południe.
Ambasadorami tego wydarzenia byli Krzysztof Ignaczak, Krzysztof Lijewski i Cezary Trybański. To właśnie z gwiazdami polskiej siatkówki, piłki ręcznej i koszykówki mogli trenować młodzi sportowcy i ich rodzice. Super inicjatywa, oby takich okazji było jeszcze więcej.