Młodzicy z KS Saska Warszawa rywalizowali dziś w turnieju rozstawieniowym w Kobyłce. Nasz młody zespół dzielnie stawiał czoła przeciwnikom z MOS’u Wola czy z RCS Czarni Radom, ale uległ 0:2. Ostatni niedzielny mecz nieco poprawił nam humory. Wygraliśmy 2:0 z ASTW, co pozwoli nam w I turnieju rywalizować w III lidze.
„Mamy wiele do zrobienia, ale jestem dobrej myśli. Ciężko pracujemy na treningach, mamy młody zespół, który chce się rozwijać. Na ten moment popełniamy zdecydowanie za dużo błędów własnych. Pracujemy nad koncentracją i uczymy się współpracy w zespole na dużym boisku. Potrzebujemy więcej czasu i dużo grania. Pod koniec października I turniej ligowy, ale za 2 tygodnie jesteśmy gospodarzem II Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców „NIEPODLEGŁA”. Już nie możemy się doczekać kolejnych startów – powiedział po turnieju trener Kamil Sołtykiewicz.

Grupa A
KS Saska Warszawa – UMKS MOS Wola Warszawa II 0:2 (16:25; 17:25)
RCS Czarni Radom I – KS Saska Warszawa 2:0 (25:16; 25:9)
Akademia Wójtowicza – KS Saska Warszawa 0:2 (20:25; 22:25)

Gorące pozdrowienia i podziękowania rodzicom za obecność i wspaniały doping!!!

KS SASKA Warszawa: Baran, Łapkiewicz, Kawecki, Bilski, Stybliński, Borko, Zieliński, Surynt, Wróbel, Domański, Dębowski, Matysiak

Za tydzień walczą nasze młodziczki!!! Trzymamy kciuki!!!