II Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców „NIEPODLEGŁA”

2019-10-06 | Aktualności, Nasze turnieje, Niepodległa Cup

Joker Świecie wygrał zawody dziewcząt w drugiej edycji turnieju organizowanego przez nasz Klub. Wśród chłopców najlepszy okazał się pierwszy zespół gospodarzy, SASKA Warszawa.

II Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców – „Niepodległa” za nami. W sobotę 5 października cały dzień trwały rozgrywki najpierw młodziczek, potem młodzików na OSiR Praga-Południe przy Siennickiej 40.

W turnieju wzięło udział po 8 zespołów w każdej kategorii, którzy w odpowiedzieli na zaproszenie Klubu Saska zjechali się do stolicy z całej Polski.

Klasyfikacja turnieju „młodziczek”:

  1. MUKS Joker Świecie – MVP Maja Malinowska
  2. GLKS Nadarzyn
  3. KS Saska Warszawa

Klasyfikacja turnieju „młodzików”:

  1. KS Saska Warszawa – MVP Mikołaj Stybliński
  2. Volley Team Żychlin
  3. UKS Piątka Wołomin

Organizatorem turnieju „Niepodległa” był KS Saska Warszawa, który dzięki współfinansowaniu przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe i Samorząd Województwa Mazowieckiego mógł ponownie zorganizować tak wielką ogólnopolską imprezę.

Zarząd KS Saska Warszawa pragnie serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do przeprowadzenia tego turnieju. Dziękujemy.

Zarząd KS Saska Warszawa

II Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców – „Niepodległa” otworzył Senator RP Pan Marek Borowski, który przyjął zaproszenie i zaszczycił nas swoją obecnością, podobnie jak V-ce Prezes Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej, Pan Jarosław Miałkowski, Naczelnik Wydziału Kultury i Sportu dla Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, Pani Iwona Kaczorowska, Dyrektor Zespół Szkół nr 12 im. Olimpijczyków Polskich, Pani Barbara Mierzwa i Podinspektor Wydziału Kultury i Sportu dla Dzielnicy Praga-Południe, Pan Marcin Werelich. Oprócz zaproszonych gości trybuny wypełnili kibice, którzy po raz kolejny stworzyli wspaniałą, gorącą atmosferę.