22.08.2020
DZIEŃ II
NIEDZIELA 4.10.2020
9:15 ZBIÓRKA
10:00 MECZ
Organizator: UKS Piątka Wołomin I
Adres hali: Wołomin, ul. Lipińska 16
KS Saska Warszawa: Bilski, Borko, Łapkiewicz, Kawecki, Matysiak, Zieliński, Krzemień, Stybliński, Wróbel, Dębowski, Surynt, Domański
KOMUNIKAT – turniej rozstawieniowy młodzików
https://mwzpspl-my.sharepoint.com/:b:/g/personal/wgid_mwzps_pl/Ebt3BadIxVhOulTobqgVp_8Byb4v0qvB5qHFrcgigpqN7g?e=MYgTy6
22.08.2020
DZIEŃ I
SOBOTA 3.10.2020
8:45 ZBIÓRKA
9:30 MECZ
Organizator: UKS Trójka Kobyłka
Adres hali: Kobyłka, ul. Załuskiego 57
AWANSUJĄ 2 najlepsze zespoły!!!
DZIEŃ II
NIEDZIELA 4.10.2020
9:15 ZBIÓRKA
10:00 MECZ
Organizator: UKS Piątka Wołomin I
Adres hali: Wołomin, ul. Lipińska 16
KS Saska Warszawa: Bilski, Borko, Łapkiewicz, Kawecki, Matysiak, Zieliński, Krzemień, Stybliński, Wróbel, Dębowski, Surynt, Domański
KOMUNIKAT – turniej rozstawieniowy młodzików
https://mwzpspl-my.sharepoint.com/:b:/g/personal/wgid_mwzps_pl/Ebt3BadIxVhOulTobqgVp_8Byb4v0qvB5qHFrcgigpqN7g?e=MYgTy6
17.09.2020
Turniej młodzików im. Janusza Sobola z cyklu „Mazovia Cup”.
Turniej odbędzie się w sobotę 26 września w hali PSP nr 6 w Radomiu, ul.Rapackiego 24.
Jedziemy dwoma samochodami:
1. Pan Łapkiewicz: Bilski, Łapkiewicz, Borko, Stybliński, Wróbel, Zieliński
2. Trener Sołtykiewicz: Matysiak, Krzemień, Dębowski, Kawecki
WYJAZD NA TURNIEJ:
Zbiórka: 7:30 ZSŁ (tam gdzie treningi)
Wyjazd: 7:40
Powrót: ok. 20:00
Koszt udziału w turnieju 32 zł od osoby w tym obiad.
Proszę, aby chłopcy zabrali drugie śniadanie.
W turnieju weźmie udział cztery drużyny:
1. RCS Radom
2. MOS Wola Warszawa 2
3. KS Saska Warszawa
4. Iskra Warszawa
1. Przyjazd drużyn na godz. 9.15
2. Rozpoczęcie turnieju godz. 9.30
3. Kolejność meczów:
godz.10.00 1-4
ok. 11.15 2-3
ok. 12.45 3-4
ok. 14.00 1-2
ok. 15.30 2-4
ok. 16.45 1-3
4. Zakończenie turnieju 18.00
Gramy do dwóch wygranych setów.
KS Saska Warszawa: Bilski, Łapkiewicz, Borko, Stybliński, Wróbel, Zieliński, Matysiak, Krzemień, Dębowski, Kawecki
22.08.2020
III Memoriał Janusza Grzyba
Zbiórka 8:15
początek gier o godz 9:00
hala będzie otwarta od 7:45
Obiad – 15 zł
Zgodnie z regulaminem do hali wpuszczeni zostaną jedynie trenerzy i zawodniczki oraz sędziowie i obsługa turnieju, nikt inny!!!
KATEGORIA: „trójki” dziewcząt – niedziela 20.09.20 r
Miejsce: Hala widowiskowo – sportowa w Nadarzynie ul. Żółwińska 41
Trener: Ewa Gromek
KS Saska Warszawa I: Martyna Dąbkowska, Natalia Mikołajczak, Nikola Sztylko
KS Saska Warszawa II: Gabrysia Langer, Lena Langier, Zosia Bąk, Ola Fido
Proszę o wypełnienie Oświadczenia przesłanego mailem.
22.08.2020
III Memoriał Janusza Grzyba
Zbiórka 8:15
początek gier o godz 9:00
hala będzie otwarta od 7:45
Obiad – 15 zł
Zgodnie z regulaminem do hali wpuszczeni zostaną jedynie trenerzy i zawodniczki oraz sędziowie i obsługa turnieju, nikt inny!!!
KATEGORIA: „dwójki” dziewcząt – sobota 19.09.20 r
Miejsce: Hala widowiskowo – sportowa w Nadarzynie ul. Żółwińska 41
Trener: Ewa Gromek
KS Saska Warszawa I: Gabrysia Baran, Zosia Pergół, Weronika Chrzanowska
KS Saska Warszawa II: Ola Kubik, Nina Jungowska
KS Saska Warszawa III: Blanka Frączkiewicz, Laura Trochym, Ola Dowgiłłowicz