22.08.2020
NIEDZIELA 13.09.2020 r.
Plan dnia:
8:00 – zbiórka – pomoc w organizacji
8:45 – przyjazd zespołów
9:00 – odprawa trenerów, rozgrzewka
9:30 – początek gier
10:00 – oficjalne otwarcie turnieju
15:30 – zakończenie
W III Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Młodzików „NIEPODLEGŁA” udział wezmą:
GRUPA A
1. KS Metro Warszawa
2. UKS Piątka Wołomin
3. MKS MDK Warszawa
4. Akademia Siatkówki Tomasz Wójtowicza
5. Iskra MDK Warszawa
GRUPA B
1. Olimp Ostrołęka
2. UKS Plas Warszawa
3. BAS Białystok
4. MKS Bzura Ozorków
5. KS Saska Warszawa
KS Saska Warszawa: Bilski, Kawecki, Łapkiewicz, Borko, Matysiak, Krzemień, Stybliński, Wróbel, Zieliński, Domański, Dębowski, Surynt
System gry:
I ETAP
Zagramy „każdy z każdym w grupie”.
Rozgrywamy dwa sety do 15 pkt. bez względu na wynik – każdy wygrany set to 1 pkt. ew. różnica punktów zdobytych do straconych.
Awansują 2 najlepsze drużyny z każdej grupy.
II ETAP
Wszystkie mecze w tym etapie planujemy rozegrać do 2 wygranych setów do 25 ew. tie break do 15, ale zastrzegamy możliwość skrócenia meczy w przypadku znaczącego opóźnienia.
1A – 2B półfinał 1
2B – 1A półfinał 2
5A – 5B mecz o miejsce 9
4A – 4B mecz o miejsce 7
3A – 3B mecz o miejsce 5
Przegrani z półfinałów zagrają o miejsce 3
Zwycięzcy półfinałów zagrają o miejsce 1
22.08.2020
SOBOTA 12.09.2020 r.
Plan dnia:
8:00 – zbiórka – pomoc w organizacji
8:45 – przyjazd zespołów
9:00 – odprawa trenerów, rozgrzewka
9:30 – początek gier
10:00 – oficjalne otwarcie turnieju
15:30 – zakończenie
W III Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek „NIEPODLEGŁA” udział wezmą:
1. Green Volley Ełk
2. Sparta Warszawa
3. Metro Warszawa
4. MUKS Spartakus Lniano
5. GLKS Nadarzyn
6. Rekord Zambrów
7. Plas Warszawa
8. UKS Jagielończyk Biała Podlaska
9. Polonez Wyszków
10. Atena Warszawa
11. KS Saska Warszawa I
12. KS Saska Warszawa II
KS Saska Warszawa I: Wiśniewska, Sztylko W., Kiełek, Wieczorek, Prus, Golan, Jeż, Olszewska, Orlicz N., Kozicka
KS Saska Warszawa II: Lapeusz, Baran Z., Lipska, Kudlicka, Sztylko N., Orlicz Z., Chojnacka A., Chojnacka N., Baran G., Mańk, Stremler
3.09.2020
Miejsce: CRS Bielany ul. Lindego 20; 01-952 Warszawa
Zbiórka: 8:45
Rozpoczęcie turnieju: 9.00 – pierwsze mecze 9.20
Przewidziane zakończenie turnieju: ok.19.00, wręczenie pucharów i upominków dla wszystkich siatkarek.
Opłata wpisowa 30 zł/osobę
Kategoria „dwójki dziewcząt”:
KS Saska I: Gabrysia Baran, Zosia Pergół,
KS Saska II:
Kategoria „czwórki dziewcząt”:
KS Saska I: Lapeusz, Kozicka, Olszewska, Baran Z., Sokołowska
KS Saska II: Jarosiewicz, Tasak, Lipska, Sztylko N.,