25.12.2018
DZIEWCZĘTA
Miejsce: LESZNOWOLA
CZWÓRKI godz. 9.00 (zbiórka), 9:30 (start) liga 1-4
KS SASKA Warszawa I (3 liga): Zielińska, Wiśniewska, Jeż, Wieczorek,Korycka
CZWÓRKI godz. 13.00 (zbiórka), 13:30 (start) liga 5-8
KS SASKA Warszawa II (5 liga): Bojarska, Kiełek, Sztylko, Golan, Kociszewska
25.12.2018
DZIEWCZĘTA
Miejsce: WARSZAWA/BIAŁOŁĘKA ul. Strumykowa
DWÓJKI godz. 8.30 (zbiórka), 9:00 (start)
KS SASKA Warszawa I: Lapeusz, Korczak, Kozicka
KS SASKA Warszawa II: Skórska, Tasak, Olszewska
KS SASKA Warszawa III: Baran Z., Solecka, Baran G.
TRÓJKI godz. 12.00 (zbiórka), 12:30 (start)
SASKA Warszawa I: Orlicz N., Orlicz Z., Kudlicka, Mańk
CHŁOPCY
Miejsce: MROZY ul. Licealna 7 Hala GOSiR
DWÓJKI godz. 9.00 (zbiórka), 9:30 (start)
KS SASKA Warszawa I: Varava, Dębowski, Stanisławski
KS SASKA Warszawa II: Borkowski, Zimmermann, Sołtykiewicz
TRÓJKI godz. 12.00 (zbiórka), 12:30 (start)
KS SASKA Warszawa I: Stybliński, Wróbel, Pełkowski, Domański, Jeż
11.09.2018
III Liga
Organizator: UKS Iskra Warszawa; ul. Orłów Piastowskich 47, Warszawa
Uczestnicy: KS Saska Warszawa, UKS Dwójka Garwolin, RCS Czarni Radom II, UKS Dębina
Nieporęt, Jaguar Wolanów – wycofał się z rozgrywek, UKS Iskra Warszawa I
Sobota 12.01.2019
Godz. Sektor I Sektor II
10.00 Dwójka – Iskra I RCS II – Dębina
ok. 11.15 Iskra I – RCS II Saska – Dwójka
ok. 12.30 RCS II – Saska Dębina – Iskra I
ok. 13.45 Saska – Dębina Dwójka – RCS II
ok. 15.00 Dębina – Dwójka Iskra I – Saska
KS Saska Warszawa: Janecki, Kryłowicz, Nowakowski, Baran, Szlachta, Dębowski, Stybliński, Floriańczyk, Gajek,
25.12.2018
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE TURNIEJU O PUCHAR PREZESA MWZPS
- TERMIN – Turniej odbędzie się 5 stycznia 2019 /sobota /
- MIEJSCE – Hala Sportowa W-wa Białołęka ul. Strumykowa 21
- HARMONOGRAM TURNIEJU
9.30 – UROCZYSTE OTWARCIE 1 CZĘŚCI TURNIEJU dla dwójek i trójek dziewcząt i chłopców
9.45 – ROZPOCZĘCIE GIER W GRUPACH
13.15 – Planowane zakończenie – WRĘCZENIE NAGRÓD
13.45 – UROCZYSTE OTWARCIE 2 CZĘŚCI TURNIEJU dla czwórek dziewcząt i chłopców
14.00 – ROZPOCZĘCIE GIER W GRUPACH
18.00 – Planowane zakończenie – WRĘCZENIE NAGRÓD
KS SASKA Warszawa podczas turnieju będą reprezentowali:
„DWÓJKI” chłopców: Dębowski, Varava, Stanisławski
„TRÓJKI” chłopców: Stybliński, Wróbel, Pełkowski, Domański
„CZWÓRKI” chłopców: Kawecki, Łapkiewicz, Zieliński, Borko, Surynt, Bilski
„CZWÓRKI” dziewcząt: Zielińska, Wiśniewska, Wieczorek, Sztylko, Jeż, Bojarska
DRUŻYNY KTÓRE ZAKWALIFIKOWAŁY SIĘ DO NOWOROCZNEGO TURNIEJU MINI SIATKÓWKI O PUCHAR PREZESA MWZPS
|
|
2 DZIEWCZĄT |
|
3 DZIEWCZĄT |
|
4 DZIEWCZĄT
|
|
1
|
GLKS NADARZYN 1 |
1
|
GLKS NADARZYN 1 |
1
|
GLKS NADARZ. 1 |
|
2
|
VICTORIA LUBOW.1 |
2
|
SPARTA WAR.2 |
2
|
VICTORIA LUB.1 |
|
3
|
NOSIR 2 |
3
|
BETA BŁONIE 2 |
3
|
MOS WOLA 1 |
|
4
|
ATENA 6 |
4
|
BETA BŁONIE 1 |
4
|
NIKE OSTROŁ.1 |
|
5
|
GLKS NADARZYN 2 |
5
|
GLKS NADARZYN 2 |
5
|
ATENA WAR.2
|
| 6 |
POLONEZ WYSZ.1
|
6 |
KRÓTKA MYS.3
|
6
|
ATENA WAR.1 |
|
7
|
ATENA 1 |
7
|
NOSIR 1 |
7
|
MOS WOLA 2 |
|
8
|
KRÓTKA MYS. 1 |
8
|
KRÓTKA MYS. 4 |
8
|
NOSIR 1 |
|
9
|
UKS LESZNOWOLA |
9
|
TRÓJKA KOBYŁ.1 |
9
|
OPNIA OPINOG.1 |
|
10
|
ATENA 7 |
10
|
POLONEZ WYSZ.3 |
10
|
POLONEZ WYSZ.1 |
|
11
|
VICTORIA LUBOW.2 |
11
|
PLAS WAR.1 |
11
|
VICTORIA LUB.2 |
|
12
|
LTS LEGIONOWIA 1 |
12
|
POLONEZ WYSZ.1 |
12
|
SASKA WAR.1 |
|
2 CHŁOPCÓW
|
|
3 CHŁOPCÓW
|
|
4 CHŁOPCÓW
|
|
1
|
ZAWKRZE MŁ.3 |
1
|
ZAWKRZE MŁ.2 |
1
|
LEGIA WAR.1 |
|
2
|
ZAWKRZE MŁ.4 |
2
|
MOS WOLA 1 |
2
|
RCS RADOM 1 |
|
3
|
SASKA WAR.1 |
3
|
VOLLEY ŻUROM.2 |
3
|
PIĄTKA WOŁ.2 |
|
4
|
ZAWKRZE MŁ.6 |
4
|
SPARTA GRODZ.2 |
4
|
SASKA WAR.1 |
|
5
|
TRÓJKA KOB.1 |
5
|
PIĄTKA WOŁ.1 |
5
|
RCS RADOM 2 |
|
6
|
TRÓJKA KOB.4 |
6
|
LEGIA WAR.2 |
6
|
PIĄTKA WOŁ.1 |
|
7
|
DWÓJKA GARW.1 |
7
|
TRÓJKA KOB. 1 |
7
|
ISKRA WAR.1 |
|
8
|
TRÓJKA KOB.2 |
8
|
ZAWKRZE MŁ.1 |
8
|
WRZOS MIĘDZ.1 |
|
9
|
ISKRA WAR.1 |
9
|
ISKRA WAR.1 |
9
|
MINI VOL.ŻUR.1 |
|
10
|
GOSIR MROZY 3 |
10
|
SASKA WAR.1 |
10
|
PIĄTKA WOŁ.3 |
|
11
|
ISKRA WAR.2 |
11
|
RCS RADOM 1 |
11
|
MOS WOLA 1 |
|
12
|
ZAWKRZE MŁ.5 |
12
|
PLAS WAR.1 |
12
|
UKS 307 MOKOT.1 |
DWÓJKI – 2+1 TRÓJKI – 3+2 CZWÓRKI 4+2
- FORMUŁA ROZGRYWEK
- W turnieju uczestniczy 12 zespołów w każdej kategorii
- Drużyny podzielone są na dwie grupy A i B zgodnie z kluczem wynikającym z kolejności w Rankingu.
| lp |
GRUPA A |
lp |
GRUPA B |
| 1 |
1 ranking |
1 |
2 ranking |
| 2 |
4 ranking |
2 |
3 ranking |
| 3 |
5 ranking |
3 |
6 ranking |
| 4 |
8 ranking |
4 |
7 ranking |
| 5 |
9 ranking |
5 |
10 ranking |
| 6 |
12 ranking |
6 |
11 ranking |
W każdej grupie rozgrywamy mecze w systemie każdy z każdy w wymiarze 1 seta:
„DWÓJKI” do 15 pkt,
„TRÓJKI” do 21 pkt,
„CZWÓRKI” do 25 pkt.
Wszystkie mecze z zachowanie dwu punktowej przewagi.
POŁFINAŁY:
1A – 2B
1B – 2A
Drużyny z 6 miejsc rozegrają mecz o miejsca 11 i 12
Drużyny z 5 miejsc rozegrają mecz o miejsca 9 i 10
Drużyny z 4 miejsc rozegrają mecz o miejsca 7 i 8
Drużyny z 3 miejsc rozegrają mecz o miejsca 5 i 6
Drużyny, które przegrają mecze w półfinale C i D zagrają o miejsca 3 i 4.
Drużyny, które wygrają mecze półfinałowe zagrają w FINALE o miejsca 1 i 2