II Turniej Świąteczny "Christmas Cup"

II Turniej  Świąteczny „Christmas Cup” odbędzie się w trzech grupach.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH … ZAWODNICZKI I ZAWODNIKÓW, RODZICÓW I DZIADKÓW, BRACI I SIOSTRY ORAZ WSZYSTKICH PRZYJACIÓŁ NASZEGO KLUBU. NIE ZABRAKNIE WSPANIAŁYCH EMOCJI, SPORTOWEJ RYWALIZACJI, ŚWIĄTECZNEJ ATMOSFERY, PREZENTÓW W LOTERII ORAZ PYSZNYCH SŁODKOŚCI. DO ZOBACZENIA!!!

PROGRAM IMPREZY:

16:30

Sektor 1 „dwójki” rocznik 2008/07

GR A

  1. Patynowska, Skórska
  2. Orlicz Z., Varava
  3. Kudlicka, Olszewska,
  4. Lapeusz, Orlicz N.

GR B

  1. Baran Z., Tasak
  2. Kozicka, Solecka
  3. Stanisławski

Sektor 2 „single” rocznik 2009/10/11

GR A

  1. Sołtykiewicz
  2. Nawrocka
  3. Jaworski
  4. Bieńkowska

GR B

  1. Baran G.
  2. Frątczak
  3. Szejba
  4. Miłosek

17:30

Sektor 1 i 2 „trójki” 2006/07

GR A

  1. Bilski, Zielińska, Jeż
  2. Zieliński, Sztylko, Dębowski
  3. Borko, Wiśniewska, Golan

GR B

  1. Kawecki, Stybliński, Bojarska
  2. Wieczorek, Wróbel, Pełkowski
  3. Łapkiewicz, Surynt, Kociszewska, Domański

18:00

Słodki poczęstunek zorganizowany przez Rodziców.

Sklepik KS SASKA będzie czynny od 18:00 do 19:00 lub wyczerpania zapasów.

18:30

Sektor 1 i 2 „trójki” młodzik I, młodzik II

(losowanie w piątek tuż przed turniejem o godzinie 18:15 obecność obowiązkowa – kto się spóźni nie zagra w turnieju)

19:30

Wręczenie medali i nagród.

LOTERIA ŚWIĄTECZNA DLA DZIECI!!!

20:00 ZAKOŃCZENIE

 

 

Turniej "Do siego roku" „dwójki” dziewcząt rocznik 2008

TURNIEJ „DWÓJEK” dziewcząt dla rocznika 2008.

Miejsce: Hala sportowa SP 323, Warszawa-Ursynów, ul. Hirszfelda 11

8:45 – zbiórka

9:00 – rozgrzewka

9:30 – rozpoczęcie

12:00 – zakończenie

Zagra 18 zespołów w trzech grupach po sześć każdy z każdym. Dwa najlepsze zespoły z każdej
grupy eliminacyjnej (z zaliczonym meczem) zagrają o miejsca 1-6, 3 i 4 o
miejsca 7-12, a te z miejsc 5 i 6 o miejsca 13-18.

KS SASKA Warszawa I: Lapeusz,  Skórska

KS SASKA Warszawa II: Kozicka, Korczak, Tasak

Ogólnopolski turniej młodzików – Żychlin

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MŁODZIKÓW O PUCHAR PREZESA VOLLEY TEAM ŻYCHLIN

Sobota 15 grudnia godz 9:30 Hala Sportowa w Żychlinie.

KS SASKA Warszawa: Janecki, Kryłowicz, Nowakowski, Baran, Paluch, Szlachta, Dębowski, Stybliński, Floriańczyk, Gajek, Sienicki

 

Turniej "Do siego roku" chłopcy 2008

TURNIEJ „DWÓJEK” chłopców dla rocznika 2008.

Miejsce: Hala sportowa SP 323, Warszawa-Ursynów, ul. Hirszfelda 11

10:45 – zbiórka

11:00 – rozgrzewka

11:30 – rozpoczęcie

14:00 – zakończenie

Zagra 18 zespołów w trzech grupach po sześć każdy z każdym. Dwa najlepsze zespoły z każdej
grupy eliminacyjnej (z zaliczonym meczem) zagrają o miejsca 1-6, 3 i 4 o
miejsca 7-12, a te z miejsc 5 i 6 o miejsca 13-18.

KS SASKA Warszawa I: Grześ Dębowski i Maks Varava

KS SASKA Warszawa II: Kacper Sołtykiewicz, Damian Borkowski, Michał Stanisławski

KINDER + Sport – minisiatkówka – kat. „czwórki” dz i ch – turniej rozstawieniowy

ZBIÓRKA – 30 min przed zawodami!!!

DZIEWCZĘTA!!!

„CZWÓRKI”

BŁONIE ul. Narutowicza 4   SP nr 4

GODZINA ROZPOCZĘCIA – 9.30

KS SASKA Warszawa I: Zielińska, Wiśniewska, Sztylko, Wieczorek, Golan

KS SASKA Warszawa II: Bojarska, Kiełek, Jeż, Libera, Korycka

 

CHŁOPCY!!!

„CZWÓRKI”

BŁONIE ul. Narutowicza 4   SP nr 4

GODZINA ROZPOCZĘCIA – 13.00

KS SASKA Warszawa I: Kawecki, Zieliński, Surynt, Borko, Łapkiewicz, Bilski