30.11.2018
II Turniej Świąteczny „Christmas Cup” odbędzie się w trzech grupach.
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH … ZAWODNICZKI I ZAWODNIKÓW, RODZICÓW I DZIADKÓW, BRACI I SIOSTRY ORAZ WSZYSTKICH PRZYJACIÓŁ NASZEGO KLUBU. NIE ZABRAKNIE WSPANIAŁYCH EMOCJI, SPORTOWEJ RYWALIZACJI, ŚWIĄTECZNEJ ATMOSFERY, PREZENTÓW W LOTERII ORAZ PYSZNYCH SŁODKOŚCI. DO ZOBACZENIA!!!
PROGRAM IMPREZY:
16:30
Sektor 1 „dwójki” rocznik 2008/07
GR A
- Patynowska, Skórska
- Orlicz Z., Varava
- Kudlicka, Olszewska,
- Lapeusz, Orlicz N.
GR B
- Baran Z., Tasak
- Kozicka, Solecka
- Stanisławski
Sektor 2 „single” rocznik 2009/10/11
GR A
- Sołtykiewicz
- Nawrocka
- Jaworski
- Bieńkowska
GR B
- Baran G.
- Frątczak
- Szejba
- Miłosek
17:30
Sektor 1 i 2 „trójki” 2006/07
GR A
- Bilski, Zielińska, Jeż
- Zieliński, Sztylko, Dębowski
- Borko, Wiśniewska, Golan
GR B
- Kawecki, Stybliński, Bojarska
- Wieczorek, Wróbel, Pełkowski
- Łapkiewicz, Surynt, Kociszewska, Domański
18:00
Słodki poczęstunek zorganizowany przez Rodziców.
Sklepik KS SASKA będzie czynny od 18:00 do 19:00 lub wyczerpania zapasów.
18:30
Sektor 1 i 2 „trójki” młodzik I, młodzik II
(losowanie w piątek tuż przed turniejem o godzinie 18:15 obecność obowiązkowa – kto się spóźni nie zagra w turnieju)
19:30
Wręczenie medali i nagród.
LOTERIA ŚWIĄTECZNA DLA DZIECI!!!
20:00 ZAKOŃCZENIE
3.12.2018
TURNIEJ „DWÓJEK” dziewcząt dla rocznika 2008.
Miejsce: Hala sportowa SP 323, Warszawa-Ursynów, ul. Hirszfelda 11
8:45 – zbiórka
9:00 – rozgrzewka
9:30 – rozpoczęcie
12:00 – zakończenie
Zagra 18 zespołów w trzech grupach po sześć każdy z każdym. Dwa najlepsze zespoły z każdej
grupy eliminacyjnej (z zaliczonym meczem) zagrają o miejsca 1-6, 3 i 4 o
miejsca 7-12, a te z miejsc 5 i 6 o miejsca 13-18.
KS SASKA Warszawa I: Lapeusz, Skórska
KS SASKA Warszawa II: Kozicka, Korczak, Tasak
29.11.2018
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MŁODZIKÓW O PUCHAR PREZESA VOLLEY TEAM ŻYCHLIN
Sobota 15 grudnia godz 9:30 Hala Sportowa w Żychlinie.
KS SASKA Warszawa: Janecki, Kryłowicz, Nowakowski, Baran, Paluch, Szlachta, Dębowski, Stybliński, Floriańczyk, Gajek, Sienicki
3.12.2018
TURNIEJ „DWÓJEK” chłopców dla rocznika 2008.
Miejsce: Hala sportowa SP 323, Warszawa-Ursynów, ul. Hirszfelda 11
10:45 – zbiórka
11:00 – rozgrzewka
11:30 – rozpoczęcie
14:00 – zakończenie
Zagra 18 zespołów w trzech grupach po sześć każdy z każdym. Dwa najlepsze zespoły z każdej
grupy eliminacyjnej (z zaliczonym meczem) zagrają o miejsca 1-6, 3 i 4 o
miejsca 7-12, a te z miejsc 5 i 6 o miejsca 13-18.
KS SASKA Warszawa I: Grześ Dębowski i Maks Varava
KS SASKA Warszawa II: Kacper Sołtykiewicz, Damian Borkowski, Michał Stanisławski
20.11.2018
ZBIÓRKA – 30 min przed zawodami!!!
DZIEWCZĘTA!!!
„CZWÓRKI”
BŁONIE ul. Narutowicza 4 SP nr 4
GODZINA ROZPOCZĘCIA – 9.30
KS SASKA Warszawa I: Zielińska, Wiśniewska, Sztylko, Wieczorek, Golan
KS SASKA Warszawa II: Bojarska, Kiełek, Jeż, Libera, Korycka
CHŁOPCY!!!
„CZWÓRKI”
BŁONIE ul. Narutowicza 4 SP nr 4
GODZINA ROZPOCZĘCIA – 13.00
KS SASKA Warszawa I: Kawecki, Zieliński, Surynt, Borko, Łapkiewicz, Bilski