PRZENIESIONY I turniej II ligi – młodzik
Przeniesiony na 27-28.10.2018 r.
Przeniesiony na 27-28.10.2018 r.
Przeniesiony na 27-28.10.2018 r.
Program zawodów :
przyjazd – rozgrzewka 8.00-8.45 (zbiórka 8:15-8:30)
odprawa trenerów 8.40
początek gier 9.00
obiad ok. 13.00
dekoracja 15:30
Miejsce: Hala widowiskowo – sportowa w Nadarzynie ul. Żółwińska 41
KS Saska Warszawa I: Tasak, Skórska, Baran G.
KS Saska Warszawa II: Lapeusz, Korczak, Baran Z.
MOCNA OBSADA I CENNE DOŚWIADCZENIE!!!
Miejsce: Żychlin Hala Sportowa ul . Łukasińskiego 21
Godzina: 9:00 zbiórka; 9:30 rozpoczęcie zawodów
KS SASKA Warszawa: Kawecki, Surynt, Bilski, Borko, Łapkiewicz
CHŁOPCY!!!
Organizator: Klub Sportowy SASKA Warszawa i Urząd Dzielnicy Praga-Południe.
Turniej zostanie rozegrany we wszystkich kategoriach minisiatkówki.
Miejsce: OSiR Saska – hala sportowa ul. Angorska 2
Zbiórka: godz 9:30
KS SASKA Warszawa będą reprezentowali:
Dwójki:
KS SASKA Warszawa I: Dębowski, Sołtykiewicz
KS SASKA Warszawa II: Borkowski, Jaworski i Varava
Trójki:
KS SASKA Warszawa: Stybliński, Wróbel, Pełkowski, Domański
Czwórki:
KS SASKA Warszawa I: Kawecki, Surynt, Bilski, Borko, Łapkiewicz