I Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców – "100 LAT POLSKA NIEPODLEGŁA"

DZIEWCZĘTA!!!

Organizator: Klub Sportowy SASKA Warszawa i Urząd Dzielnicy Praga-Południe.

Turniej zostanie rozegrany we wszystkich kategoriach minisiatkówki.

Miejsce: OSiR Saska – hala sportowa ul. Angorska 2

Zbiórka: godz 9:30

KS SASKA Warszawa będą reprezentowały:

Dwójki:

KS SASKA Warszawa I: Lapeusz, Kozicka, Orlicz N.

KS SASKA Warszawa II: Tasak, Baran, Karolina

KS SASKA Warszawa III: Orlicz Z., Solecka, Korczak

Czwórki:

KS SASKA Warszawa I: Zielińsk, Wiśniewska, Jeż,

KS SASKA Warszawa II: Libera, Sztylko, Golan, Bojarska i Jastrzębska

Turniej rozstawieniowy – młodzik

Zbiórka w Kobyłce o godz. 12:00

GRUPA E – Kobyłka, ul. Załuskiego 57

  1. KPS Siedlce
  2. UKS Trójka Kobyłka
  3. UKS Olimp Ostrołęka II
  4. KS Saska Warszawa

13:00 KPS Siedlce – KS Saska Warszawa

14:00 KS Saska Warszawa – UKS Olimp Ostrołęka II

15:00 UKS Trójka Kobyłka – KS Saska Warszawa

KS Saska Warszawa: Mateusz Janecki, Szymon Szlachta, Jurek Paluch, Jędrek Floriańczyk, Jan Nowakowski, Mikołaj Stybliński, Michał Baran, Piotr Dębowski, Piotr Kryłowicz